Звітний концерт відділу зага.та спец.фортепіано

14 березня 2024 року відбувся звітний концерт відділу загального та спеціалізованого фортепіано КДМЛ ім. М.В.Лисенка, присвячений 90 річчю від дня заснування ліцею( школи -десятирічки). В концерті прийняли участь учні викладачів відділу Матвієнко С.І., Лазаренко Л.А., Білаш О.О., Фізер К . Заходякніа В.О., С., Баришевської К.С., Бутько О.В., Тараненко Г.А.,  Лісової М.М., Шерстюк О.І., Бондаренко О.М., Волкова С.М.

В концерті прозвучали твори українських та європейських композиторів.

звітного концерту відділу загального та спеціалізованого фортепіано

1. Г.Ф.Телеман «Ригодон», Л.Іваненко «Перші квіти» – вик.Дащенко Валерія 2 кл., викл. Ігнатьєва О.Г.
  2. Р. Шуман «Мисливська  пісенька» – вик. Марченко Яків 3 кл.,викл. Лісова М.М.
  3. Й.Ф.Бюргмюллер «Тарантела» -вик.Кирилюк.Михайло 3кл., викл.Кучинська О.М.
  4. В.Косенко «Скерцино» – вик.Бездудна Раїса 3кл. викл.Тараненко Г.А.
  5. В.Косенко «Українська народна пісня» вик.Куліченко Михайло 4.кл., викл.Бутько О.В.
  6. В.Косенко «Вальс» з циклу «24 дитячі пʼєси для фортепіано» вик. Самсонов Володимир 4 кл, викл.Фізер.К.С.
  7. Р.Шуман «Пісенька женців»-вик. Маркішев Єлісей 5кл., викл.Баришевська К.С.
  8. Л.Іваненко «Сумний клоун»  вик. Трупкін Боримір 5 кл., викл.Волков С..М.
  9. М.Сильванський «Полька Комарики» -вик. Скляренко Стефан 6кл., викл. Бутько.О.В.
  10. І.Шамо «Скерцино» -вик. Решетняк Софія 5кл., викл.Матвієнко С.І.
  11. О.Білаш «Роздум» – вик.Даньшин Тихон 6 кл., викл.Білаш О.О.
  12. М.Дремлюга «Лірична пісня» -вик.Коваленко Данило 8 кл., викл.Білаш О.О.
  13. Ф.Шопен  «Забутий вальс» ля мінор –вик.Волков Михайло 5 кл., викл. Бондаренко О.М.
  14. Ф.Шопен «Вальс» ор.69 № 2 сі мінор – вик.Фурса Давид 5 кл., викл.Шерстюк О.І.
  15. Ф.Шопен «Ноктюрн»  Мі бемоль мажор ор.9 №2- вик.Волкова А.-М. 7кл, викл.Бондаренко О.М.
  16. Ф.Шопен «Вальс» ор.64 №2 до дієз мінор – вик.Головчук Софія 11 кл.скр. викл. Шерстюк О.І.
  17. Г.Пахульський «Прелюд» -вик. Мокшанська Марта 7кл., викл. Заходякін Ю.В.
  18. К.Дебюссі «Арабеска» – вик. Мєх Єлізавета 11кл.. викл.Волков С.М.
  19. М.Скорик  «Мелодія» – вик.   Клопинський Святослав 6 кл., викл.Лазаренко Л.А.
  20. І.Беркович « Прелюдія» фа дієз мінор- вик.Суслов Ігор 10 кл., викл.Волков С.М
  21. Ф.Шопен  «Вальс» оp. 64 № 2 до дієз мінор- вик. Бойко Іван 9кл., викл. Матвієнко С.І.
  22. Ф.Шопен «Ноктюрн» до-дієз мінор- вик. Ульянченко Павло 8 кл., викл.Лісова М.М.
  23. А. Лазаренко «Балада» – вик., Клопинська  Людмила 11-кл викл. Лазаренко Л.А
  24. М.Лисенко  «Елегія» – вик. Примачок Злата 11 кл., викл.Бондаренко О.М.
  25. К.Дебюссі «Арабеска»- вик.  Марчук Анна  11кл., викл.Матвієнко
  26. І.Беркович «Варіації на тему Паганіні» – вик.Герасименко Лана 11 кл., викл.Шерстюк О.І.