Майстер-класи 18 квітня 2024 року

18 квітня 2024 року  в рамках проєкту обміну педагогічно-методичним досвідом між відділами спеціалізованого та загального фортепіано КДМШ імені М.І. Вериківського та КДМЛ імені М.В. Лисенка, в приміщенні КДМШ № 2 імені М.І. Вериківського відбулись майстер-класи та презентація власних методів викладання фортепіано викладача вищої категорії Матвієнко С.І. та викладача-методиста Бондаренко О.М. (КДМЛ імені М.В. Лисенка) з учнями класу старшого викладача. КДМШ № 2 імені М.І. Вериківського Богданової Г.М. На заході були присутні лиректорка КДМШ імені М.І. Вериківського КДМШ імені М.І. Вериківського Ростовцева Л.О., завучі- Опенько О.В., Муржа О.А., завідувачки відділом спеціалізованого та загального фортепіано  Богданова Г.М. та Гладка О.В. викладачі відділу школи Гавва Н.В., Тельник Ю.С., Коваленко О.М. Приходько О.І. Зустріч пройшла на високому професійному рівні. Учні Богданової Г.М., які приймали участь як виконавці на майстер-класах, продемонстрували високий рівень підготовки. Висловлюємо щиру подяку дирекції КДМШ імені М.І. Вериківського за можливість обміну методологічним та педагогічним досвідом.