Привітання Владислави Гаєнко

Молоді українські музиканти й під час воєнних дій в Україні продовжують торувати шлях до вершин світового музичного виконавства. Учні КДМЛ ім.М.В.Лисенка, беручи участь у професійних конкурсах України і Європі, демонструють свою високу виконавську майстерність та педагогічну майстерність своїх викладачів.

Цього року в Брюсселі (Королівство Бельгія)  14 квітня  відбувся фінал престижного музичного конкурсу для молодих талантів Breughel MusicCompetition, що проводиться під егідою Ротарі-клубу Брюсселя. Заснований у 2003 році під егідою професійних музикантів Нідерландів, національний конкурс набуває все більшої популярності та авторитету.

Учениця 10-го класу Київського державного музичного ліцею імені М.В. Лисенка Гаєнко Владислава (клас викладачки Грабовської М.Я.), беручи в ньому участь, виборола І премію!

Щиро вітаємо юну скрипальку і бажаємо їй нових творчих звершень, нових досягнень і перемог.