Концерт вокальної музики учнів відділу хорового диригування КДМЛ ім. М.В. Лисенка

У музеї М.В. Лисенка відбувся концерт вокальної музики учнів відділу хорового диригування КДМЛ ім. М.В Лисенка класу викладачів: Алли Родіної, викладачки-методистки Ірини Тихонової, Ольги  Привалової, старшої викладачки Тетяни  Веріч, викладачки-методистки Олени Бондаренко.

В концертній програмі брали участь учні Ліцею різних класів: Надія Кисла, Єва Ющенко, Ілля Семена, Іван Бойко, Анна Марчук, Андрій Дорошенко, Ольга Пурченошвілі, Людмила Клопинська, Аурелія Блажіте, Дарина Трупкіна, Ярина Торба. Концертмейстери : Арсентій Заходякін, Тетяна Петрик, Ольга Бутько, Світлана Гололобова.

У концерті прозвучали твори української та світової класики, а також українські народні пісні.

Учні та викладачі КДМЛ ім. М.В. Лисенка