Міжнародний благодійний конкурс мистецтв “Празька симфонія”

18 травня 2023 року у місті Прага відбувся Міжнародний благодійний конкурс мистецтв «Празька симфонія», на якому Ліцей представила ціла плеяда учнів у різних номінаціях.

Хор хлопчиків та юнаків КДМЛ ім.М.Лисенка отримав звання лауреата ГРАН -ПРІ.

Художня керівниця – Марія Коваль, концертмейстерка – Світлана Матвієнко.

Дитячий музичний театр учнів КДМЛ ім. М.В. Лисенка став лауреатом І ступеня в номінації «театральний жанр». Художня керівниця та постановниця – Ірина Тихонова. Музична керівниця – Марія Коваль. Концертмейстерка – Ксенія Баришевська.

Художниця-декораторка – Наталія Теплухіна.

Учні класу постановки голосу Марії Коваль (концертмейстерка Ксенія Баришевська)стали лауреатами І ступеня: Москаленко Гордій (5й кл.), Куліченко Михайло (3й кл.) та ІІ ступеня:  Даньшина Ангеліна (3й кл.).

Коваль Іван (5й кл.) та Коваль Ольга (6й кл.) стали лауреатами І ступеня в номінації «художнє слово».

Викладач – Лідія Петрівна Ємельянова.