До уваги батьків майбутніх першокласників!

КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МУЗИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ М.В. ЛИСЕНКА

ОГОЛОШУЄ

прийом учнів

на 2021 – 2022 навчальний рік

в 1 клас

на конкурсній основі

з таких спеціальностей

фортепіано, скрипка, віолончель, контрабас, арфа, блок-флейта, ксилофон, бандура,

хоровий спів на диригентсько-хоровому відділі

Інформація щодо форми та термінів проведення конкурсного прослуховування учнів у 1-й клас буде розміщена на офіційному сайті КДМЛ ім. М.В. Лисенка додатково, у зв’язку з введенням карантину.

Заяви для вступу до 1-го класу за формою 1, що додається, надсилати на електронну адресу ліцею lysenko_school@ukr.net (у темі листа обов`язково вказати:
вступ 2021_Прізвище. Наприклад: вступ2021_Іваненко) або на поштову адресу школи

(04112 м. Київ, вул.Парково-Сирецька,4)

протягом квітня-травня, але не пізніше 21 травня 2021 року.

в 2-9 класи

на вакантні місця на конкурсній основі з таких спеціальностей:

фортепіано, скрипка, альт, віолончель, контрабас, арфа, флейта, кларнет, гобой, фагот, валторна, труба, тромбон, ударні інструменти, бандура, теорія музики – 8-9 класи, хорове диригування

(хор хлопчиків 2-9 класи, камерний хор дівчат 5-9 класи).

Інформація щодо форми та термінів проведення прослуховування учнів з фаху та сольфеджіо в 2-9 класи буде розміщена на офіційному сайті КДМЛ ім. М.В. Лисенка додатково, у зв’язку з введенням карантину.

Заяви для вступу до 2-9 класів за формою 2, що додається, надсилати на електронну адресу ліцею lysenko_school@ukr.net (у темі листа обов`язково вказати:
вступ 2021_Прізвище. Наприклад: вступ2021_Іваненко)або на поштову адресу школи

(04112 м. Київ, вул. Парково-Сирецька,4) до 10 червня 2021 року.

ДОДАТКОВИЙ НАБІР МОЖЕ БУТИ ПОДОВЖЕНО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЯК ВИНЯТОК, ПРИ НАЯВНОСТІ ВАКАНТНИХ МІСЦЬ.

Контактні телефони школи:

(044) 456 14 46 – приймальня школи