II Міжнародний інструментальний конкурс ім. Ігнація Яна Падеревського

26-28 березня 2021 року у Вінниці вдруге відбувся інструментальний конкурс ім. Ігнація Яна Падеревського. Цього року конкурс отримав статус Міжнародного та відбувся під почесним патронатом Міністерства культури та національної спадщини Польщі. До складу журі увійшли польські та українські професійні музиканти: Марек Шлезер, Пьотр Ружаньскі, Маріуш Деревецкі, Пьотр Нєведзял, Йоанна Конажевска, Маріанна Гумецька, Кирило Бондар та Павло Купін. Серед 74 конкурсантів були представники з Вінниці, Львова, Одеси, Києва, Харкова, Дніпра та Ірпіня. Юні конкурсанти пред­ставили власне виконання творів у трьох вікових категоріях та номінаціях. Через епідеміологічну ситуацію в Україні та світі конкурс відбувся у змішаному форматі – онлайн для учасників та офлайн для членів журі.

Учні Київського державного музичного ліцею ім. М.В. Лисенка достойно представили заклад на цьому престижному конкусному змаганні та здобули цілу низку нагород:

Гран Прі:

Софія Гнатів, учениця 11-го класу відділу скрипки, номінація «Соліст» (ІІ вікова категорія), викладач – Корінець Ольга Михайлівна, концертмейстер – Улезько Катерина Анатоліївна;

Лавреати І ступеня:

Дмитро Гаврилюк, учень 9-го класу відділу спеціального фортепіано, номінація «Соліст» (ІІ вікова категорія), викладач – Толпиго-Русіна Наталія Кирилівна;

Лавреати ІІІ ступеня:

Софія Головчук, учениця 8-го класу відділу скрипки, номінація «Соліст» (ІІ вікова категорія), викладач – Кот Оксана Віталіївна, концертмейстер – Яремчук Оксана Олександрівна;

Дар`я Ярова, учениця 8 класу номінація «Соліст» (ІІ вікова категорія), викладач – Савченко Олександра Сергіївна, концертмейстер – Мокрицький Владислав Андрійович.

Вітаємо учнів та викладачів з чудовими перемогами та бажаємо подальших творчих звершень!