Шевченко

Вже 5 рік поспіль за доброю традицією на запрошення Національного музею Тараса Шевченка в день народження нашого Кобзаря відбувся прекрасний  концерт, в якому брали участь Камерний дівочий хор КССМШ ім. М. Лисенка та хор старших класів хорового відділу школи (керівник та диригент – Заслужений  діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, в.о. професора кафедри хорового диригування НМАУ  Пучко-Колесник Ю.В.)

У виконанні хорових колективів КССМШ ім.М.В.Лисенка прозвучали твори українських композиторів, створені на вірші Тараса Шевченка:  Пилип Козицький – «Все упованіє моє…», Евген Козак – «Думи мої», Віктор Косенко –  «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Заповіт» (виконання якого зал слухав стоячи…). В яскравому сольному виступі випускниці школи Анни-Марії Миронової були виконані пісні на слова Т.Шевченка «Вітре буйний» та «Б’ють пороги», а також учнями  школи були прочитані епіграфи І.Франка, М.Рильського та вірш Тараса Шевченка «Мені однаково».

Публіка була переповнена  яскравим враженнями від виконання Камерного дівочого хору КССМШ ім.М.В.Лисенка частин з кантати «Пори року» випускниці київської десятирічки, академіка НАМ України, лауреата Шевченківської премії, народної артистки України, професора  НМАУ, композитора світового рівня Лесі Василівни Дичко.

А виконання твору Євгена Козака «Думи мої» присутні слухали зі сльозами на очах…

На завершенні концерту прозвучала «Молитва за Україну» Миколи Лисенка.

Дякуючи Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна» учні школи долучилися до акції,  яка дала можливість  талановитій молоді і присутнім відчути силу Слова Тараса Шевченка та Українське Серце Кобзаря.