Переможці VIII Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

9-11 жовтня 2020 року у Києві відбувся VIII Міжнародний інструментальний конкурсу Євгена Станковича на якому учні КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка достойно представили заклад та здобули цілу низку нагород. Особливістю цьогорічного конкурсу було скасування номінацій які передбачають скупчення великої кількості людей – гра з оркестром, великі ансамблі та оркестри. Організатори конкурсу ввели такі обмеження з метою запобігання поширення інфекції COVID-19. У той же час очне проведення конкурсу, із дотриманням безпрецедентних заходів безпеки, дало змогу учасникам виступити на великій сцені перед глядачем (журі), чого вони були позбавлені більше ніж пів року через карантинні обмеження. Загалом у конкурсі взяли участь 140 солістів та 15 ансамблів. До другого туру були допущені лише лавреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед такої кількості конкурсантів, майже всі учасники школи Лисенка отримали високі відзнаки. Фортепіанний відділ: Козенко Герман, учень 3-го класу, здобув І премію (молодша група А), викладач – Олександра Сергіївна Марцинчик. Лариса Михайлівна Вакаріна підготувала до конкурсу одразу трьох учнів: Заходякіна Андрія, учня 5-го класу, який отримав І премію (молодша група А), учня 8-го класу – Волошина Дмитра, який також здобув І премію (молодша група В) та учасницю конкурсу – Пчелінцеву Адріану, ученицю 9-го класу. Скрипковий відділ: Кравченко Поліна, учениця 4-го класу здобула ІІ премію (молодша група А), викладач – Корінець Ольга Михайлівна; Ковальська Софія, учениця 5-го класу отримала І премію (молодша група В), викладач – Панова Ганна Іванівна; Борисова Ірина, учениця, 9-го класу здобула І премію (середня група С), викладач – Корінець Ольга Михайлівна; Маньяна Плангеу Дженіфер, учениця 10-го класу також здобула І премію у Середній групі С, викладач – Мухіна Тамара Георгіївна. На конкурсі школу також представили: Алєксєєва Маріна, учениця 7-го класу (викладач – Сніжна Тетяна Василівна) та Дубровіна Любов, учениця 8-го класу (викладач – Самойлова Ірина Анатоліївна). Відділ духових та ударних інструментів: Піменов Василь (кларнет), учень 6-го класу, здобув ІІ премію (молодша група В), викладач – Самойлов Олександр Михайлович. Вітаємо наших переможців!!!

Вітання

Вітаємо Владислава Чигрина, учня 10-Б класу та його викладача – Скочок Ольгу Володимирівну з перемогою на міжнародному онлайн-конкункурсі піаністів World Art Games (Іспанія), який відбувся 5 вересня 2020 року!

Учні КССМШІ ім. М.В.Лисенка – лауреати виконавських конкурсів 2019-2020 н.р.

На Фортепіанному відділі:

  1. 1 Міжнародний конкурс молодих піаністів C.Bechstein (м. Львів, 20-25 листопада, 2019р.)

Клас викладача-методиста Вакаріної Лариси Михайлівни

  • Заходякін Андрій (4 кл.) –1   премія та спец. приз –участь у майстер-класах та конкурсі у Польщі
  • Дмитро Волошин (7 кл.) –2 премія

Клас викладача Головко Маргарити Олександрівни

  • Крюкова Марія (8 кл.) – 2 премія
  • Фесик Назарій (9 кл.) – 2 премія
  • Шевченко Андрій (11кл.) – 3 премія

Клас викладача Савченко Марини Анатоліївни

  • Пишнюк Катерина (3 кл.) –ІІ премія та спец. приз за краще виконання п’єси К. Дебюссі

Клас викладач Улезько Катерини Анатоліївни

  • Іваніна Анна (3 кл.) –диплом
  • Гончаренко Мирослава (3 кл.) –диплом учасника конкурсу

Клас викладач Федоров Бориса Григоровича

  • Без’язична Світлана (10 кл.) –ІІ премія та спец. приз –виступ у Львові з камерним оркестром у квітні 2020 р.
  • 7 Міжнародний конкурс Д.Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Клас викладача-методиста Абаєвої Тетяни Володимирівни

  • Дорош Софія (5 кл.) -1 премія

Клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни

  • Піменова Аліса (кл.) -2 премія
  • Козенко Герман (кл.) -1 премія
  • Міжнародний фестиваль «21 Century Art», «Fortepiano»

Клас викладача Головко Маргарити Олександрівни

  • Крюкова Марія (8 кл.) -2 премія
  • Фесік Назарій (9 кл.) -1 премія
  • Шевченко Андрій (11 кл.) – 2 премія
  • Міжнародний музичний конкурс юних  піаністів «Virtuosi Per Musica Di Pianoforte»  (м. Усті-над-Лабе  (Чеська Республіка), 20-22 листопада 2019 року) 

Клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни

  • Серебрякова Еліна (8 кл.) – 2 премія

Клас викладача –методиста Калініної Марини Олександрівни

  • Жолобова Софія (10 кл.) – 3 премія
  • XI Міжнародний конкурс піаністів «Юний віртуоз» (м. Санок, Польща, 04.02.2020)

Клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни

  • Герман Козенко () – 1 премія

Клас викладача-методиста Вакаріної Лариси Михайлівни

  • Заходякін Андрій (4 кл.) –Гран-прі
  • 12 Міжнародний  конкурс «Ямаха  запрошує»  онлайн (6-16 червня 2020 р.)

Клас викладача-методиста Бондаренко О.М.

  • Ємцова Діана (11 кл.) – 1 премія

Клас клавесину:

  • 16 Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос країни», листопад 2019р.

  Клас викладача –методиста  Фоменко Наталії Вікторівни

  • Небаба Анна, 9 клас –Гран-прі та диплом лауреата 1 ступеня
  • Ухатюк Катерина, 11 клас –диплом лауреата 1 ступеня
  • Дяченко Денис, 8 клас –диплом лауреата 2 ступеня
  • Пчелінцева Адріана, 8 клас –диплом лауреата 3 ступеня

На скрипковому відділі:

  • 5 Міжнародний конкурс молодих скрипалів (м. Краков, 6-9листопада 2019р.)

Клас викладача-методиста Корінець Ольги Михайлівни

  • Гаєнко Владислава (кл.) – 1 премія
  • Міжнародний конкурс The «21 Century Art Competition» (березень, 2020р.)

Клас викладача-методиста Кот Оксани Віталіївни

  • Головчук Софія ( 7 кл. ) – 2 премія
  • Міжнародний інтернет конкурс (Сербія, червень 2020р.)

 Клас викладача-методиста Кот Оксани Віталіївни

  • Буката Мирослава ( 11 кл.) – 1 премія
  • Міжнародний конкурс Ю. Заребського (Польща, 5-9 грудня 2019р.)

Клас викладача Савченко О.С.

  • Гнатів Софія -1 премія
  • VI Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень,2019р.)

     Клас викладача Рівняк О.С.

  • Гнатів Софія -1 премія (номінація «З оркестром»)
  • Гнатів Софія -1 премія (номінація «Соло»)

На відділі камерного ансамблю та концертмейстерства:

  1. Міжнародний конкурс Ю. Заребського (Польща, 5-9 грудня 2019р.)

Клас викладача-методиста Райко Лариси Михайлівни

  • Квартет у складі Геращенкової Тетяни, Потіпаки Софії, Фещак Дарини, Небаби Анни -3 премія
  • Міжнародний конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (лютий 2020, м. Одеса)

Клас викладача-методиста Райко Лариси Михайлівни

  • Квартет у складі Геращенкової Тетяни, Потіпаки Софії, Фещак Дарини, Небаби Анни-1 премія

На відділі духових та ударних інструментів:

  1. 7 Міжнародний конкурс Д. Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Клас заслуженого артиста України Василевича Юрія Володимировича

  • Усманов Микита (11кл.) –1 премія
  • Макарова Валерія (11 кл.) – Гран-прі
  • Квартет кларнетистів «Fantastico» -1 премія
  • 10 Міжнародний фестиваль «Сонячні кларнети»
  • Макарова Валерія (11 кл.) – 1 премія

На теоретичному відділі:

  1. 16 Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос країни»

Клас викладача Сидоренко Габриели Федорівни

  • Врублевськмй Олександр (5 кл.) –І премія

На відділі загального фортепіано

  1. Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина Талантiв», (червень 2020р.)

клас викладача МалиновськоїН.Г.

  • Безбородько Лев (1 кл.) – 3 премія
  • Маслович Наталiя (9 кл.) – 1 премія

На хоровому відділі:

  1. 7 Міжнародний вокально-хоровий конкурс «Перлини мистецтва»

Клас викладача Родіної Алли Валеріївни, концертмейстер Матвієнко Світлана  Іванівна

  • Єгоричев Олексій –ІІ премія, номінація «Соло»
  • 20 Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» (м. Київ, 2019р.)

Клас заслуженого діяча мистецтв України Пучко-Колесник Ю.В. та викладача вищої категорії Бегми Наталії Олександрівни

  • Міжнародний фестиваль мистецтв імені В. Шинкарука (м. Житомир, 2019р.)

Клас заслуженого діяча мистецтв України Пучко-Колесник Ю.В. та викладача вищої категорії Бегми Наталії Олександрівни

  • Міжнародний фестиваль мистецтв «Ранкова зірка» (Болгарія, 27.11-01.12.2019р.)

Клас заслуженого діяча мистецтв України Пучко-Колесник Ю.В. та викладача вищої категорії Бегми Наталії Олександрівни

  • І Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів імені Дмитра  Загрецького   (м. Одеса, листопад 2019р.)

Клас викладача-методиста Пучко Колесник Юлії Віталіївни

  • Стецюк Олександра -1 премія
  • Захарук Анна –2 премія,

Клас викладача-методиста Тихонової Ірини Леонідівни

  • Ємцова Діана –3 премія
  • В межах Всеукраїнської методично-практичної конференції «Міжпредметні зв’язки в традиції Одеської хорової школи» був проведений вокальний конкурс, на якому учні викладачів Шемчук В.В., Галай О.І., Родіної А.В., Давімко Л.Ф. перемогли:  Кук Дар’я (10 кл.), Грипіч Єва (7 кл.), Сухоручко Кіра (7 кл.), Захарук Анна (10 кл.) –1та 3 премії.
  • Міжнародний фестиваль-конкурс  «Київська веселка»  (до Дня Європи в Україні)  –   І премія 
  • Міжнародний фестиваль-конкурс  за підтримки міністерства культури та інформаційної політики України та Благодійного фонду «Соняшник» – І премія
  • Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Злата Фест»  –   І премія
  • ІІ Відкритий конкурс хорових диригентів (в рамках XVII відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», 23 травня 2020р.)

 Клас викладача Пучко-Колесник Ю.В.

  • Стецюк Олександра (10 кл.) – ІІ премія
  • IV Міжнародний хоровий фестиваль-конкурс «Odessa Cantat» ( проведено дистанційно)
  • Камерний дівочий хор  (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Ю. Пучко-Колесник , хормейстери Віра Шемчук та Олена Галай ) -І премія (у трьох номінаціях: сучасна, духовна та фольклорна музика).
  •    Молодший хор хлопчиків під керівництвом викладача-методиста Тихонової І.Л  отримав ГРАН-ПРІ  на міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв  «MARINE FANTASY», який відбувся 20-22 червня 2020 р.  м. Чорноморець (Болгарія);

                       Відбулась світова прем’єра музичного проекту Китаю, який об’єднав музикантів з усього світу у великий віртуальний хор. 212 відомих музикантів з 20 країн, 302 професорів та студентів з 27 консерваторії, розташованих у 21 країні світу виконали пісню “Ми” китайського композитора Лі Сяобіна на підтримку лікарів світу, які боронять життя всього людства у часи пандемії COVID-19. Хор НМАУ ім. П. І. Чайковського взяв участь у проекті та записав відео разом з хором Музичної школи-інтернату імені М. Лисенка під керівництвом Р.Толмачова та Ю.Пучко-Колесник. Дипломами за професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток українського музичного мистецтва та активну участь у підготовці проекту було нагороджено учасників конкурсу: керівника проекту Максима Тимошенка, хормейстерів Рубена Толмачова, Юлію Пучко- Колесник, а також Миколу Пучко-Колесника.

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2018-2019 навчального року

ІІ Міжнародний конкурс «Київ» (19-28 жовтня, 2018р.)

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Боговська Рузана (10 клас) – ІІ премія

Клас доцента Федорова Б.Г.

  • Мацієвська Марія (11 клас) – ІІІ премія

V Міжнародний конкурс «Резонанси» (25 жовтня, 2018 р., м.Париж)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 1 премія

13 Міжнародний конкурс Празької консерваторії «Mladi Rlavir» (1 грудня, 2018р., м. Прага)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – «Laureate of The Young Piano of the Prague Conservatoire 2018»

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень,2019р.)

Клас викладача –методиста Вакаріної Л.М.

  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія

Клас викладача-методиста Савченко М.О.

  • Пишнюк Катерина (3 клас) – 1 премія
  • Ямпольська Дар’я  (2 клас) – 3 премія

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 1 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – 2 премія (соліст з оркестром)

Клас викладача Геворкян  О.В.

  • Сорока Олександра – 3 премія

XІ XМіжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці»

(м. Запоріжжя, березень – квітень 2019 р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – 2 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія (соліст з оркестром)
  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія
  • Дорош Софія ( 4 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс The «21 Century Art Competition»

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія

ІV регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» (м. Ворзель, квітень 2019р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Улезько К.С.

  • Гончаренко Мирослава ( 2 клас) – 1 премія

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва  (м. Київ, квітень 2019р.)

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 2 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (фортепіано з оркестром)
  • Дорош Софія (4 клас) – Гран-Прі (у групі номінацій «З оркестром»)

Клас викладача- методиста Загайкевич А.Л.

  • Усатенко Владислав (9 клас) – 1 премія (композиція)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – Гран-Прі (у групі номінація «Композиція»)

Міжнародний конкурс «Peter Toperczer International Piano Competition» (м. Кошице, квітень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний конкурс ім. Шопена (Польща, березень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний музичний конкурс «Ямаха запрошує»

Клас викладача-методиста Бондаренко О.М.

  • Папієва Крістіна (11 клас) – 2 премія

 Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім.  Д.С.Бортнянського

Клас викладача Улезько К.А.

  • Гончаренко  Мирослава – 2 премія

5-й Міжнародний фестиваль класичної музики та конкурс молодих піаністів «Astana Piano Passion» (травень, 2019р.)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 3 премія

XV Міжнародний фестиваль «BOHEMIA ARABESQUE» (Чехія, травень 2019)

Клас викладача Бутько О.В.

  • Токар Дмитро (1 клас) – 3 премія

ІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів імені Серафими Могилевської (м. Одеса, травень 2019р.)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Лабік – Пронюк Антон (7 клас) – 3 премія

Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського  (м. Тростянець, квітень 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – Гран-Прі
  • Усатенко Владислав – 1 премія
  • Парфьонова Марія ( 8 клас)– 1 премія

XXIII Всеукраїнський фестиваль – конкурс української та польської музики ім. Ф. Шопена (м.Дніпро, 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Савченко М.А.

  • Котова Аліна – 3 премія

Клас викладача Геворкян О.В.

  • Сорока Олександра – 1 премія

Клас викладача Скочок О.М.

  • Чигрин Владислав – 3 премія

Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA» (Нова Каховка, травень 2019р.)

Клас викладача Романової А.М.

  • Бут Євангеліна (10 кл.) – Гран- прі

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Червової О.А.

  • Ясногородська Стефанія (10 клас) – 1 премія (віолончель з оркестром)
  • Фещак Дарина (9 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс «Mladi virtuosi» (м.Загреб, лютий 2019)

Клас народної артистки України Півненко Б.І.

  • Почебут Маргарита (3 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс скрипалів «Pr.Dr.Josefa Micky 2019»( березень 2019р.)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Липкіна Анна (8 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс «Oskar Rieding» ( Словенія, травень 2019)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Плангеу Дженіфер (8 клас)– 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Кулікової В.М.

  • Яцишина Софія (9 клас)- 1 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас)– 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас) – 2 премія

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Кіях М.С.

  • Шахова Анна (8 клас)- 3 премія

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська весна»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 1 премія
  • Сорока Інга (9 клас) – 2 премія

Відкритий конкурс Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки «Дніпровські сурми»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 3 премія
  • Сорока Інга – 2 премія

ІX Міжнародний конкурс концертмейстерів «Амадей» (м. Харків, березень 2019р.)

Клас викладача Калішук О.Д., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Небаба Анна (8 клас) – Гран-при

Клас викладача – методиста Хрипун М.О., ілюстратор Беспалова – Примак І.В.

  • Бойко Надія (10 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Лопатинського І.М., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Діордієв Михайло (11 клас)– 3 премія
  • Ухатюк Катерина  (11 клас)– 3 премія

Всеукраїнський фестиваль – конкурс ансамблів та оркестрів струнно- смичкових інструментів «Зіграємо разом: Схід України» (м. Маріуполь, травень 2019р.)

Клас викладача Лопатинської Т.П.

  • Камерний ансамбль : Богодиста Анастасія, Алхадж Марія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Бондаренко О.М.

  • Камерний ансамбль: Стецюк Олександра, Ємцова Діана – 2 премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Міжнародний конкурс «Зимова фантазія»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

Всеукраїнський телевізійний пісенний  фестиваль «Соловейко України»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

ІІ Національний фестиваль дитячих та молодіжних хорів 2019

Камерний дівочий хор – 3 премія (категорія «Дитяче-юнацький хор»)

Камерний дівочий хор – 2 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2019-2020 навчального року

Гаєнко Владислава (7 кл.) –1 премія на 5 Міжнародному конкурсі молодих скрипалів (м. Краков, 6-9листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – Гран-прі, Усманов Микита (10 кл.) –1 премія, Квартет кларнетистів «Fantastico» -1 премія на 7 Міжнародному конкурсі Д. Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – 1 премія на 10 Міжнародному фестивалі «Сонячні кларнети»

Врублевський Олександр (5 кл.) –1 премія на 16 Всеукраїнській відкритій музичній олімпіаді «Голос країни»

Заходякін Андрій (4 кл.) –2  премія та спец. приз –участь у майстер-класах та конкурсі у Польщі, Дмитро Волошин (6 кл.) –2 премія, Крюкова Марія (8 кл.) – 2 премія, Фесик Назарій (9 кл.) – 2 премія, Шевченко Андрій (11кл.) – 3 премія, Пишнюк Катерина (3 кл.) –2 премія та спец. приз за краще виконання п’єси К. Дебюссі, Іваніна Анна (3 кл.) –диплом, Гончаренко Мирослава (3 кл.) –диплом учасника конкурсу, Без’язична Світлана (10 кл.) –2 премія та спец. приз –виступ у Львові з камерним оркестром у квітні 2020 р. на 1 Міжнародному конкурсі молодих піаністів C.Bechstein (м. Львів, 20-25 листопада, 2019р.)

Дорош Софія (5 кл.) –1 премія, Піменова Аліса (кл.) –2 премія, Козенко Герман (кл.) –1 премія на 7 Міжнародний конкурс Д.Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Крюкова Марія (8 кл.) –2 премія, Фесік Назарій (9 кл.) –1 премія, Шевченко Андрій (11 кл.) –2 премія на Міжнародному фестивалі «21 Century Art», «Fortepiano».

Серебрякова Еліна (8 кл.) – 2 премія, Жолобова Софія (10 кл.) –3 премія на Міжнародному музичному конкурсі юних піаністів «Virtuosi Per Musica Di Pianoforte»  (м. Усті-над-Лабе  (Чеська Республіка), 20-22 листопада 2019 року)

 Єгоричев Олексій –2 премія, номінація «Соло» на 7 Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «Перлини мистецтва».

Стецюк Олександра –1 премія на 20 Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» (м. Київ, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв імені В. Шинкарука (м. Житомир, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв «Ранкова зірка» (Болгарія, 27.11-01.12.2019р.)

Квартет у складі Геращенкової Тетяни, Потіпаки Софії, Фещак Дарини, Небаби Анни –3 премія на Міжнародному конкурсі Ю. Заребського (Польща, 5-9 грудня 2019р.)

Стецюк Олександра – 1 премія, Захарук Анна –2 премія, Ємцова Діана –3 премія на І Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів імені Дмитра  Загрецького   (м. Одеса, листопад 2019р.)

XI Міжнародний конкурс піаністів «Юний віртуоз» (м. Санок, Польща, 04.02.2020):

Герман Козенко () – 1 премія (клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни).

Заходякін Андрій (4 кл.) –Гран-прі (клас викладача-методиста Вакаріної Лариси Михайлівни).

Станіслава Овдійчук – 1 премія на конкурсі «Карл Ченрі: більше, ніж етюди» (м.Харків, 2020 р.)- клас доцента С.І. Рябова.

Festival International 100% Classique La Grande Motte 2019

21 вересня 2019р. в м. Ла Гранд Мот (Монпельє, Франція) у рамках Міжнародного класичного фестивалю у виконанні  народної артистки України Богдани Півненко та учнів Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка Сандри Василькової (5 кл.), Анни Небаби (9 кл.), Олександри Хмари прозвучали твори М.Скорика, Р.Глієра, П.Сарасате, К. Дебюссі, Ф.Шопена.

 

Кармен-фантазія на теми опери Ж. Бізе «Кармен» прозвучала у виконанні Сандри Василькової та супроводі оркестру Лангедок. Богдана Півненко та Анна Небаба виконали концерт Ф. Мендельсона  для фортепіано та скрипки з оркестром dmoll (1 частина). 

 

http://www.festival-centpourcent-classique.fr/