Лауреати міжнародних виконавських конкурсів

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2018-2019 навчального року

ІІ Міжнародний конкурс «Київ» (19-28 жовтня, 2018р.)

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Боговська Рузана (10 клас) – ІІ премія

Клас доцента Федорова Б.Г.

  • Мацієвська Марія (11 клас) – ІІІ премія

V Міжнародний конкурс «Резонанси» (25 жовтня, 2018 р., м.Париж)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 1 премія

13 Міжнародний конкурс Празької консерваторії «Mladi Rlavir» (1 грудня, 2018р., м. Прага)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – «Laureate of The Young Piano of the Prague Conservatoire 2018»

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень,2019р.)

Клас викладача –методиста Вакаріної Л.М.

  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія

Клас викладача-методиста Савченко М.О.

  • Пишнюк Катерина (3 клас) – 1 премія
  • Ямпольська Дар’я  (2 клас) – 3 премія

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 1 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – 2 премія (соліст з оркестром)

Клас викладача Геворкян  О.В.

  • Сорока Олександра – 3 премія

XІ XМіжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці»

(м. Запоріжжя, березень – квітень 2019 р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – 2 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія (соліст з оркестром)
  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія
  • Дорош Софія ( 4 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс The «21 Century Art Competition»

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія

ІV регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» (м. Ворзель, квітень 2019р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Улезько К.С.

  • Гончаренко Мирослава ( 2 клас) – 1 премія

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва  (м. Київ, квітень 2019р.)

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 2 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (фортепіано з оркестром)
  • Дорош Софія (4 клас) – Гран-Прі (у групі номінацій «З оркестром»)

Клас викладача- методиста Загайкевич А.Л.

  • Усатенко Владислав (9 клас) – 1 премія (композиція)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – Гран-Прі (у групі номінація «Композиція»)

Міжнародний конкурс «Peter Toperczer International Piano Competition» (м. Кошице, квітень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний конкурс ім. Шопена (Польща, березень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний музичний конкурс «Ямаха запрошує»

Клас викладача-методиста Бондаренко О.М.

  • Папієва Крістіна (11 клас) – 2 премія

 Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім.  Д.С.Бортнянського

Клас викладача Улезько К.А.

  • Гончаренко  Мирослава – 2 премія

5-й Міжнародний фестиваль класичної музики та конкурс молодих піаністів «Astana Piano Passion» (травень, 2019р.)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 3 премія

XV Міжнародний фестиваль «BOHEMIA ARABESQUE» (Чехія, травень 2019)

Клас викладача Бутько О.В.

  • Токар Дмитро (1 клас) – 3 премія

ІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів імені Серафими Могилевської (м. Одеса, травень 2019р.)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Лабік – Пронюк Антон (7 клас) – 3 премія

Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського  (м. Тростянець, квітень 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – Гран-Прі
  • Усатенко Владислав – 1 премія
  • Парфьонова Марія ( 8 клас)– 1 премія

XXIII Всеукраїнський фестиваль – конкурс української та польської музики ім. Ф. Шопена (м.Дніпро, 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Савченко М.А.

  • Котова Аліна – 3 премія

Клас викладача Геворкян О.В.

  • Сорока Олександра – 1 премія

Клас викладача Скочок О.М.

  • Чигрин Владислав – 3 премія

Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA» (Нова Каховка, травень 2019р.)

Клас викладача Романової А.М.

  • Бут Євангеліна (10 кл.) – Гран- прі

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Червової О.А.

  • Ясногородська Стефанія (10 клас) – 1 премія (віолончель з оркестром)
  • Фещак Дарина (9 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс «Mladi virtuosi» (м.Загреб, лютий 2019)

Клас народної артистки України Півненко Б.І.

  • Почебут Маргарита (3 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс скрипалів «Pr.Dr.Josefa Micky 2019»( березень 2019р.)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Липкіна Анна (8 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс «Oskar Rieding» ( Словенія, травень 2019)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Плангеу Дженіфер (8 клас)– 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Кулікової В.М.

  • Яцишина Софія (9 клас)- 1 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас)– 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас) – 2 премія

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Кіях М.С.

  • Шахова Анна (8 клас)- 3 премія

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська весна»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 1 премія
  • Сорока Інга (9 клас) – 2 премія

Відкритий конкурс Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки «Дніпровські сурми»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 3 премія
  • Сорока Інга – 2 премія

ІX Міжнародний конкурс концертмейстерів «Амадей» (м. Харків, березень 2019р.)

Клас викладача Калішук О.Д., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Небаба Анна (8 клас) – Гран-при

Клас викладача – методиста Хрипун М.О., ілюстратор Беспалова – Примак І.В.

  • Бойко Надія (10 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Лопатинського І.М., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Діордієв Михайло (11 клас)– 3 премія
  • Ухатюк Катерина  (11 клас)– 3 премія

Всеукраїнський фестиваль – конкурс ансамблів та оркестрів струнно- смичкових інструментів «Зіграємо разом: Схід України» (м. Маріуполь, травень 2019р.)

Клас викладача Лопатинської Т.П.

  • Камерний ансамбль : Богодиста Анастасія, Алхадж Марія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Бондаренко О.М.

  • Камерний ансамбль: Стецюк Олександра, Ємцова Діана – 2 премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Міжнародний конкурс «Зимова фантазія»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

Всеукраїнський телевізійний пісенний  фестиваль «Соловейко України»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

ІІ Національний фестиваль дитячих та молодіжних хорів 2019

Камерний дівочий хор – 3 премія (категорія «Дитяче-юнацький хор»)

Камерний дівочий хор – 2 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2019-2020 навчального року

Гаєнко Владислава (7 кл.) –1 премія на 5 Міжнародному конкурсі молодих скрипалів (м. Краков, 6-9листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – Гран-прі, Усманов Микита (10 кл.) –1 премія, Квартет кларнетистів «Fantastico» -1 премія на 7 Міжнародному конкурсі Д. Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – 1 премія на 10 Міжнародному фестивалі «Сонячні кларнети»

Врублевський Олександр (5 кл.) –1 премія на 16 Всеукраїнській відкритій музичній олімпіаді «Голос країни»

Заходякін Андрій (4 кл.) –2  премія та спец. приз –участь у майстер-класах та конкурсі у Польщі, Дмитро Волошин (6 кл.) –2 премія, Крюкова Марія (8 кл.) – 2 премія, Фесик Назарій (9 кл.) – 2 премія, Шевченко Андрій (11кл.) – 3 премія, Пишнюк Катерина (3 кл.) –2 премія та спец. приз за краще виконання п’єси К. Дебюссі, Іваніна Анна (3 кл.) –диплом, Гончаренко Мирослава (3 кл.) –диплом учасника конкурсу, Без’язична Світлана (10 кл.) –2 премія та спец. приз –виступ у Львові з камерним оркестром у квітні 2020 р. на 1 Міжнародному конкурсі молодих піаністів C.Bechstein (м. Львів, 20-25 листопада, 2019р.)

Дорош Софія (5 кл.) –1 премія, Піменова Аліса (кл.) –2 премія, Козенко Герман (кл.) –1 премія на 7 Міжнародний конкурс Д.Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Крюкова Марія (8 кл.) –2 премія, Фесік Назарій (9 кл.) –1 премія, Шевченко Андрій (11 кл.) –2 премія на Міжнародному фестивалі «21 Century Art», «Fortepiano».

Серебрякова Еліна (8 кл.) – 2 премія, Жолобова Софія (10 кл.) –3 премія на Міжнародному музичному конкурсі юних піаністів «Virtuosi Per Musica Di Pianoforte»  (м. Усті-над-Лабе  (Чеська Республіка), 20-22 листопада 2019 року)

 Єгоричев Олексій –2 премія, номінація «Соло» на 7 Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «Перлини мистецтва».

Стецюк Олександра –1 премія на 20 Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» (м. Київ, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв імені В. Шинкарука (м. Житомир, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв «Ранкова зірка» (Болгарія, 27.11-01.12.2019р.)

Квартет у складі Геращенкової Тетяни, Потіпаки Софії, Фещак Дарини, Небаби Анни –3 премія на Міжнародному конкурсі Ю. Заребського (Польща, 5-9 грудня 2019р.)

Стецюк Олександра – 1 премія, Захарук Анна –2 премія, Ємцова Діана –3 премія на І Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів імені Дмитра  Загрецького   (м. Одеса, листопад 2019р.)

XI Міжнародний конкурс піаністів «Юний віртуоз» (м. Санок, Польща, 04.02.2020):

Герман Козенко () – 1 премія (клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни).

Заходякін Андрій (4 кл.) –Гран-прі (клас викладача-методиста Вакаріної Лариси Михайлівни).

Станіслава Овдійчук – 1 премія на конкурсі «Карл Ченрі: більше, ніж етюди» (м.Харків, 2020 р.)- клас доцента С.І. Рябова.

Festival International 100% Classique La Grande Motte 2019

21 вересня 2019р. в м. Ла Гранд Мот (Монпельє, Франція) у рамках Міжнародного класичного фестивалю у виконанні  народної артистки України Богдани Півненко та учнів Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка Сандри Василькової (5 кл.), Анни Небаби (9 кл.), Олександри Хмари прозвучали твори М.Скорика, Р.Глієра, П.Сарасате, К. Дебюссі, Ф.Шопена.

 

Кармен-фантазія на теми опери Ж. Бізе «Кармен» прозвучала у виконанні Сандри Василькової та супроводі оркестру Лангедок. Богдана Півненко та Анна Небаба виконали концерт Ф. Мендельсона  для фортепіано та скрипки з оркестром dmoll (1 частина). 

 

http://www.festival-centpourcent-classique.fr/