Ліцеїсти захисникам України

У пам’ять про Героїв Небесної сотні учні класу скрипки провідного викладача-методиста Ольги Михайлівни Корінець та концертмейстерів КДМЛ імені М.В. Лисенка підготували театралізований концерт, який відбувся у малій концертній залі ліцею.

У концерті учні Ольги Михайлівни (від 1-го до 11-х класів) виконалитвори славетних українських композиторів ХVIII – XXI століть: М. Лисенка,М. Березовського, В. Стеценка, С. Людкевича, Р. Глієра, В. Барвінського,Н. Нижанківського, М. Скорика, Л. Шукайла, І. Левицького, С. Люканюка,В. Кравчука, О. Гоноболіна, В. Гомоляки, М. Коляди та І. Лободи.

За допомогою Ольги Михайлівни Корінець учні підібрали відповіднодо змісту музичних творів вірші українських поетів: Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки, Л. Костенко, В. Симоненка, П. Тичини, С. Руданського, В. Чумака, Т. Осьмачки, Р. Корінця та І. Калиниченка. Яскраве виконання музичних творів на високому професійному рівні, ілюстроване українською поезією, зворушило серця глядачів та викликало гордість присутніх за підростаюче покоління, за Україну.

Учні-виконавці концерту: Федченко Анна (1 клас); Марковєєва Діана (3 клас); Філатова Іванна (3 клас); Філатова Богдана (4 клас); Ульянченко Іван (4 клас);Гордій Єлизавета (5 клас); Потіпака Гліб (6 клас); Ульянченко Павло (7 клас);Градовий Ярослав (10 клас); Волярчук Дарина (11 клас); Концертмейстери:Потапенко Валерія, Кривушина Дар’я.

Ярослав Градовий, учень 10 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка
Павло Ульянченко, учень 7 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка
Гліб Потіпака, учень 6 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка
Іван Ульянченко, учень 4 класу КДМЛ ім. М.В Лисенка
Іванна Філатова, учениця 3 класу та Богдана Філатова, учениця 4 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка
Іванна Філатова, учениця 3 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка
У виконанні учня 6 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка Гліба Потіпаки звучать Гумореска В.Барвінського та Скерцо В. Гомоляки.
У виконанні учня 7 класу КДМЛ ім. М.В. Лисенка Павла Ульянченка звучать Реквієм І. Лободи