Результати другого засідання конкурсної комісії

04 червня 2019 року у Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсу на посаду директора Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про загальну середню освіту», Положенням про конкурс на посаду керівника державної спеціалізованої мистецької школи (школи-інтернату), що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України 26 липня 2018 року № 660, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2018 р. за № 955/32407, прийняла рішення: визначити Волкова Сергія Михайловича переможцем конкурсу на посаду директора Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка.