Рукавішнікова в США – культурний десант

З початку російського агресії проти України учні КДМЛ ім.М.В.Лисенка, що намагаючись зберегти своє життя виїхали  з України  разом з викладачами,  опинилися в центрі мистецьких подій європейського  культурного простору завдяки своїй творчій активності. Десятки концертів ними було організовано в підтримку українських військових в Німеччині, Польщі, Нідерландах, Австрії, Чехії, Словакії, інших країнах. А спроможна тримати в руках не тільки скрипку а й зброю –  молода викладачка ліцею Ольга Рукавішнікова з перших днів війни опинилася в перших рядах захисників на Донбасі. Отримавши підчас бойових дій численні поранення, контузії, втративши око, вона залишається в строю захисників. А сьогодні вона виступає в новому, хоча й звичайному для неї амплуа артиста. Ольга –  активна учасниця Українського творчого проекту «Культурний десант», який розпочав другий етап американського туру. Цього разу акція охопить південну частину Сполучених Штатів. Його головна мета – познайомити американців з українською культурою, а також висловити вдячність за підтримку нашої країни.