Вітаємо викладача Київського державного музичного ліцею імені М.В. Лисенка Фотуйму Романа з присудженням премії Л.М. Ревуцького в номінації «Концертно-виконавське мистецтво» за концертні програми: «Перетинаючи темряву: сучасна українська камерна музика для саксофона і фортепіано», «Sounds of Ukraine and America» , «UNA VOCE: українська музика для саксофонів соло».
Вітаємо Фотуйму Романа з присудженням премії Л.М. Ревуцького
![](https://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/Фатуйма-роман_b.jpg)