Наприкінці січня 2023 року в Одесі відбувся ІІІ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «ChristmasFest». Завідувачка відділу хорового диригування КДМЛ ім. М.В. Лисенка Ірина Леонідівна Тихонова та концертмейстер Тетяна Петрик підготували до участі у цьому конкурсі Хор хлопчиків молодших класів ліцею та ученицю дев’ятого класу відділу хорового диригування Аурелію Блажітє. І наші юні хористи , і Аурелія, показали чудові результати на цьому конкурсі. Хор хлопчиків молодших класів став Лауреатом І премії у номінації «Хори та ансамблі», тоді як Аурелія стала Лауреаткою І премії у номінації «Диригування».
Бажаємо нашим учням подальшого творчого зростання та майбутніх перемог!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-18-10.59.22-1-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-18-10.59.27-1-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-18-10.59.40-1-1024x682.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-18-10.59.43-1-1024x682.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-18-10.59.46-1-1024x682.jpg)