Наприкінці січня 2023 року у Києві відбувся IХ Міжнародний дистанційний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Victoria». Окрім Хору хлопчиків та юнаків КДМЛ ім. М.В. Лисенка, у конкурсі взяв участь учень п’ятого класу відділу хорового диригування Гордій Москаленко. Він став Лауреатом ІІ ступеня у номінації «Академічний вокал», ІІ вікова категорія. До конкурсу Гордія підготували: викладач – Марія Коваль та концертмейстер – Ксенія Баришевська. Журі відзначило високо оцінило їх педагогічний професіоналізм у якісній підготовці учня та відзначило високий рівень професійної підготовки учасника.
Вітаємо учня та його викладачів і бажаємо натхнення до нових творчих звершень!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-14-12.00.12-1-682x1024.jpg)