Щороку 9 листопада вся Україна відзначає День української писемності та мови! Доброю традицією стало написання радіодиктанту національної єдності в цей день, починаючи від 2000 року. Колектив викладачів ліцею ім. М.В. Лисенка на чолі з директором – Сергієм Михайловичем Волковим, як завжди долучились до цієї ініціативи, адже у цей надскладний час мова єднає всіх українців та сприяє самоідентифікації цілої нації. Цього року в радіодиктанті транслювався текст Ірини Цілик «Твій дім», який у виконанні Ади Роговцевої прозвучав надзвичайно проникливо навертаючи сльози на очі слухачів.
День української писемності та мови
![](https://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/11/2022-11-09-21.41.48.jpg)