Зі святом 1 вересня!

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато значних перемог, досягнете вершин професійного успіху на музичному Олімпі. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою та барвами осінніх квітів. І, звичайно, закличним першим дзвоником.

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів у світі пізнання!

Катерина Кухар – в.о. директора КДФХК, Ярема Дуль – державний секретар МКІП України та Сергій Волков – директор КДМЛ ім. М.В. Лисенка урочисто розпочали новий навчальний рік та привітали учнів з 1 вересня.

Наші першокласники
Камерний дівочий хор КДМЛ ім. М.В. Лисенка виконує Гімн України на святі 1 дзвоника

Наші випускники