![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG_1855-768x1024.jpeg)
9 листопада – знаковий день, який об’єднує одразу два свята – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови! Сьогодні, директор КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка – Сергій Михайлович Волков привітав колектив школи з цими святами та долучився до написання ХХ-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, підкресливши значення української мови у навчальному процесі та житті школярів, освітян та всіх свідомих громадян.