![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_9126-1024x682.jpeg)
в Україні вперше була здійснена постановка опери В.А. Моцарта «Чарівна Флейта» мовою оригіналу в Оперній студії НМАУ ім. П.І. Чайковського, режисер-постановник Андрій Маслаков. До участі у цій непересічній події були запрошені учні КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка, а саме два склади тріо хлопчиків: Микита Журавель, Арсеній Сарнацький, Іван Бойко, Олексій Єгоричев, Іосиф Козловський та Яромир Романенко, всі вони є учасниками хору хлопчиків та юнаків школи. Наші учні мали честь співати на одній сцені з найкращими солістами України, а також видатним австрійським тенором Томасом Паулем у супроводі Національного камерного ансамблю «Київські солісти» під керуванням диригента Сергія Голубничого.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_9128-1024x734.jpeg)
Хлопчиків до участі у постановці підготували викладачі диригентсько-хорового відділу КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка: художній керівник та диригент Хору хлопчиків та юнаків Марія Коваль, викладач академічного вокалу Алла Родіна та концертмейстер Світлана Матвієнко.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_9127.jpeg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_9129-1024x682.jpeg)