27 лютого в Будинку звукозапису Українського радіо відбувся концерт юних музикантів у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіопід орудою маестро Володимира Шейка в рамках програми “Я – віртуоз!”.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/03/я-віртуоз02-1024x663.jpg)
Серед учасників концерту були і наші учні: Павло Кирилюк (8 клас, скрипка, клас Тетяни Сніжної) і Варвара Васильєва (11 клас, скрипка, клас професора Ольги Рівняк). Павло виконав “Інтродукцію і рондо-капріччіозо” Каміля Сен-Санса, а Варвара – фінал Концерта Йоганнеса Брамса.
Це було справжнім успіхом!
Наші учні продемонстрували високий професійний рівень, надзвичайну щирість і емоційну насиченість. Їх виступ викликав справжній фурор! Глядачі встали і довго не відпускали солістів нескінченними аплодисментами. Вітаємо наших чудових артистів та їх педагогів і бажаємо їм нових творчих успіхів!