![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/День-мови1-1024x615.jpg)
До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого учні КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка взяли участь у проведенні всеукраїнських інтернет-олімпіад з української мови на освітніх платформах «На Урок» та «Всеосвіта». Організували проведення такого інтерактиву вчителі Величко Оксана Григорівна, Банлуєва Юлія Олексіївна, Мироненко Лілія Олександрівна, Ємельянова Лідія Петрівна, Швець Юлія Василівна. Участь у дистанційних олімпіадах є цікавим та зручним інструментом, який допомагає учням перевірити нові знання та закріпити матеріал, який вони вивчили, а вчителю – здійснити контроль за якістю опанування навчального матеріалу. Учні продемонстрували реальний рівень знань та отримали гарантовані нагороди.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/День-мови2-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/День-мови5.jpg)