![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/Хор1-1024x767.jpg)
20 лютого 2020 року Хор хлопчиків та юнаків КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка, художній керівник та головний диригент Михаель Крістер (Вандаловський), хормейстер та диригент Марія Коваль, концертмейстер Світлана Матвієнко, взяв участь у хоровому концерті «Від Покровська до Нью-Йорка» – благодійній акції на підтримку отримання Покровськом статусу «Мала культурна столиця України – 2020», презентації Всеукраїнського конкурсу шкільних хорових колективів «Щедрик Фест» в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського в концертній залі імені Героя України Василя Сліпака.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/Хор2-1024x767.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/Хор3-1024x767.jpg)