![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/01/Виступ-в-Лаврі2020-1024x768.jpg)
10 січня 2020 року Хор хлопчиків та юнаків КССМШ ім. М. Лисенка під керівництвом Михайла Вандаловського став частиною великого різдвяного музичного свята. У Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської лаври відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяний передзвін” у якому брали участь багато хорових колективів та ансамблів.
Храмове звучання, святкові вечірні вогні, піднесена святкова атмосфера і величезна кількість шанувальників, що із сльозами радості на очах дякували за прекрасне виконання. Христос народився, славімо його!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/01/Хор-1.jpg)