12 грудня 2019 року для учнів 1 класів за ініціативи вчителів Кареліної Яни Юріївни та Шатілової-Хаміди Наталії Анатоліївни в КССМШ ім. М.В.Лисенка було проведено конкурс з англійської мови «ABC holiday». Метою проведення заходу було підвищення мотивації молодих музикантів до вивчення іноземної мови в початковій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, розвиток в учнів інтересу до творчості, зокрема виготовлення новорічних листівок та привітань англійською мовою.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/конкурс-листівки1-1024x693.jpg)
Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Переможці отримали солодкі призи, а головне – нові знання!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/конкурс-листівки2-1024x473.jpg)