![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/1б-1024x576.jpg)
До Дня Збройних сил України учнями КССМШ імені М.В. Лисенка було проведено виставку малюнків на патріотичну тему «Зі святом, захисники!», яка очима дітей передала любов і повагу до мужніх військових Збройних сил України. Директор школи Сергій Михайлович Волков нагородив грамотами учнів 1-4 класів та їх класних керівників за активну участь в проведенні акції. Учні 5-6 класів створювали вітальні листівки з найкращими побажаннями військовим, побажаннями миру та процвітання Україні. Привітання обов’язково потраплять у руки тих людей, які щоденно надійно оберігають нашу землю та свій рідний народ! Зі святом, дорогі захисники!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/3-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/4-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/6-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/7-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/10-1024x576.jpg)
Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних віків!
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/2а-1024x576.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/листи-1024x498.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/листи3-1024x498.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/лист2-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/лист14-1024x768.jpg)