21 листопада, в рамках XIV міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур» до дня Гідності та Свободи, Пам’яті жертв Голодомору в Національній філармонії України відбувся концерт «ХОРАЛ БЕЗСМЕРТЯ» за участю провідних митців та мистецьких колективів України: Раїси Недашківської (художнє слово), Євгенії Басалаєвої та Людмили Марцевич (ф-но), Ірини Калиновської (орган), Хорової капели ім.Л.М.Ревуцького – художній керівник Володимир Курач та Камерного хору дівчат КССМШ ім.М.В.Лисенка – художній керівник та диригент Юлія Пучко-Колесник.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-КССМШ-на-концерті2-1-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-на-концерті4-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-на-концерті3-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-на-концерті-5-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-на-концерті-6-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/Хор-дівчат-на-концерті-7-300x225.jpg)
Яскраво, емоційно та вишукано у виконанні нашого хору прозвучали твори Лесі Дичко «Лісові далі», Ганни Гаврилець «Засвічу свічу»-соло Олена Галай, Лемківська народна пісня «Пливе кача»-соло Анна-Марія Миронова та Анастасія Караєва, Ірини Алексійчук з циклу 4 духовні твори «Вечірня молитва та Слава Отцю і Сину і Святому Духові»-соло Вероніка Барило,Олена Галай та Анастасія Караєва.