![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-2-1024x768.jpg)
Завдяки плідній співпраці педагогів та учнів відбувся цей творчий вечір. Лунала музика Сергія Прокоф’єва, Юлія Мейтуса, Михайла Степаненка, Сергія Слонімського. Виконували заслужена артистка України Ірина Беспалова-Примак, лауреати міжнародних конкурсів Вікторія Рожковська та Алла Родіна та учні класу концертмейстерства викладачів Мирослави Хрипун, Іллі та Романа Лопатинських, Олександри Калішук: Дана Балтрушайтітє, Анастасія Богодиста, Надія Бойко, Софія Жолобова, Данііл Капелюш, Марія Крюкова, Антон Лабік-Пронюк, Христина Михайліченко, Анна Небаба, Марія-Луіза Плєшакова, Єлизавета Рябошапка, Катерина Ухатюк, Максим Шарпарь та Артем Юшкевич. Ведучі: Юлія Статілко та Алевтина Рахманіна. Вірші читали Світлана Без’язична, Анна Зігмонт, Марія Крюкова, Марія-Луіза Плєшакова, Микита Усманов. Керівником проекту стала Світлана Гриценко, вчитель зарубіжної літератури, вчитель-методист.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/10-4-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-2-1-300x225.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/7-1-300x225.jpg)
Глядачі, серед яких учні, педагоги та батьки, отримали чудову можливість ближче познайомитися з творчістю російського поета українського походження, зануритися в поезію «Срібної доби», відчути синтез музичного та поетичного мистецтва.