![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/5.jpg)
Напередодні Дня української писемності та мови 8 листопада учні середніх та старших класів КССМШ ім. М.В. Лисенка разом з вчителями традиційно долучилися до акції написання радіодиктанту. Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го і відтоді щороку радіослухачі мають можливість взяти участь у перевірці своїх знань рідної мови.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-1-1024x768.jpg)
Акція об’єднала учнів і вчителів школи небайдужих навколо українського слова. Об 11 годині на Українському радіо у прямому ефірі прозвучав текст радіодиктанту, який читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-1-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-1024x768.jpg)
Чекаємо результатів.