![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/васильєва-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/кента-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/качнов-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/лопатинський-1024x768.jpg)
30 жовтня 2019 року в Колонному залі ім. М. Лисенка Національній філармонії України відбувся концерт із циклу “Педагог та його учні”, присвячений пам’яті Валентина Панасовича Шерстюка – видатного музиканта, талановитого педагога та мудрого керівника, який понад 35 років очолював КССМШ ім. М. В. Лисенка.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/волков3.jpg)
Концерт відкрив Сергій Михайлович Волков – професор, заслужений діяч мистецтв України, нині – директор школи. У своєму виступі він окреслив основні етапи багатолітньої історії Київської десятирічки – славетного мистецького закладу, який цього року відзначає своє 85-річчя, та зауважив на великому внеску Валентина Панасовича у розвиток українського музичного мистецтва.
У залі зібралися рідні та близькі люди, колеги, друзі, учні Валентина Панасовича, які зі щемом у душі слухали музику С. Рахманінова, К. Е. Баха, Ф. Мендельсона, С. Прокоф’єва, А. Глазунова, Є. Станковича, Я. Сібеліуса, П. Чайковського у виконанні кращих випускників школи – видатних професійних музикантів України і Європи: народної артистки України Богдани Півненко, заслуженої артистки України Богдани Стельмашенко, лауреатів міжнародних конкурсів Павла Качнова, Романа Лопатинського, Іллі Овчаренка у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України (диригент – народний артист України Володимир Сіренко). Учасниками концерту-спогаду були також учні школи, лауреати міжнародних конкурсів Христина Михайліченко, Анна Небаба, Кента Ігараші, Варвара Васильєва, Гліб Сасько, Софія Яцишина, котрі на одній сцені з музикантами-професіоналами продемонстрували високий рівень виконавської майстерності і своїми виступами довели, що традиції підготовки музичних кадрів, які багато років плекав Валентин Панасович Шерстюк, продовжують жити і приносити добрі плоди на новому етапі історичного розвитку школи.
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/михайліченко-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/тріо-768x1024.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/овчаренко-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/овчаренко-1-1024x768.jpg)
![](http://lysenko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/яцишинасасько-1024x768.jpg)