Підсумки 2019-2020 навчального року

30 червня у КССМШ-інтернаті ім. М. В. Лисенка відбулась крайня у 2019-2020 навчальному році педагогічна рада, на якій була присутня, у онлайн форматі, переважна більшість адміністрації та педагогічного колективу школи. На раді були обговорені питання завершення навчального року та випуску одинадцятикласників, підготовки до нового навчального року, а також заслухано звіт директора школи за результатами роботи у 2019-2020 навчальному році. Проведення педради за допомогою онлайн конференції засвідчило готовність педагогічного складу до ведення навчального процесу в умовах пандемії COVID-19 із застосуванням сучасних технологій та методів дистанційного навчання.По завершенню педагогічної ради, випускникам школи були вручені свідоцтва про вищу загальну середню освіту, грамоти та похвальні листи. За високі досягнення у навчанні було відзначено семеро випускників, серед них: Васильєва Варвара, Бойко Надія, Муштай Софія, Милявська Зоряна, Пінчук Індіра, Рахманіна Алевтина та Степанова Єлизавета. Враховуючи умови коронавірусної пандемії, вручення відбувалось без урочистостей та масових заходів. Випускники отримали свідоцтва у кабінеті директора школи, дотримуючись усіх санітарних норм. Сергій Михайлович особисто привітав кожного випускника та побажав подальших творчих звершень у дорослому житті.

Оголошення!

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника всю музичну шкільну родину! Бажаємо міцного здоров’я, творчих злетів та нових звершень на шляху до музичного Олімпу!


Список учнів, які зараховані до 1 класу

Список учнів, які зараховані до 1 класу

КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка на 2020-2021 навчальний рік за рішенням приймальної педагогічної комісії  від 28.05.2020 року

Фортепіанний відділ:

  1. Власенко Андрій
  2. Головко Поліна
  3. Даньшина Ангеліна
  4. Євдокіменко Дмитро
  5. Іванченко Дар’я
  6. Леонтьєва Олександра
  7. Мироненко Злата
  8. Міньківська Сусанна
  9. Опра Емма
  10. Патрокей Євангеліна
  11. Святненко Ярослава
  12. Удод Катерина
  13. Чередайко Аріна
  14. Шецірули Маріам

Скрипковий відділ:

  1. Барадуля Таїсія
  2. Жолобова Віра
  3. Завграфова Євгенія
  4. Марковєєва Діана
  5. Одинець Назар
  6. Раєвська Іванна
  7. Токар Данило
  8. Філатова Іванна

Струнний відділ:

  • Борець Вікторія
  • Пушкіна Катерина
  • Степаненко Алла

Диригентсько- хоровий відділ:

  • Киченок Даніїл
  • Коваленко Марія
  • Бойко Артем
  • Маркова Віра
  • Молібога-Пастухов Макар
  • Морозов Кирил
  • Петровська Злата
  • Пономарчук Борис
  • Юнак Алла

     Відділ духових та ударних інструментів:

  • Білоконь Андрій
  • Джуран Мар’яна
  • Кацавал Тимофій
  • Койчуренко Кіра
  • Максюта Артем
  • Струць Богдан

Батьки учнів, які зараховані, мають надати документи (копія свідоцтва про народження, медичні довідки, 2 фотографії) протягом 1- 5 червня 2020 року (понеділок – п’ятниця) в кабінет №100  (10:00 – 15:00).

Дотримання дистанції, наявність масок та рукавичок обов’язкові.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

(044) 456 14 46

(044) 456 60 89

(044) 456 48 83

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з введенням і продовженням у травні в Україні карантинних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19, конкурсний набір учнів у 1 клас КССМШІ імМ.В. Лисенка на 2020-2021 навчальний рік буде проводитися за спрощеною процедурою з використанням засобів дистанційних технологій. До попередньо надісланих заяв  необхідно надати:

  1. Відеозапис сольного виконання будь-якої пісні (обов’язково) тривалістю до 3 хв.
  2. Відеозапис сольного виконання на музичному інструменті будь-якої музичної п’єси (за можливості).

Відеозаписи надсилати на електронну адресу школи lysenko_school@ukr.netдо 26 травня (вівторок) включно. За результатами конкурсу буде прийнято рішення про зарахування учнів до 1 класу, списки зарахованих учнів будуть оприлюднені на офіційному сайті школи http://lysenko-school.kiev.ua до 30 травня (субота) 2020 року.

Про продовження роботи КССМШ ім.М.В.Лисенка в умовах карантину

У зв’язку і з тим, що загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. КССМШ ім.М.В.Лисенка  продовжує працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.  

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

Відповідно до рекомендацій МОН України в школі у календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік буде  збільшено час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах буде проведено вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори проводитися не будуть.

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info

ОГОЛОШЕННЯ

КССМШ-інтернат імені М.В. Лисенка

ОГОЛОШУЄ

прийом учнів

на 2020 – 2021 навчальний рік    

в I клас

на конкурсній основі

з  таких  спеціальностей

фортепіано, скрипка, віолончель, контрабас, блок-флейта, ударні інструменти, гітара, бандура,   баян, хор хлопчиків диригентсько – хорового відділу

Інформація щодо форми  та термінів  проведення прослуховування учнів з фаху та сольфеджіо в 1 класи  буде розміщена на сайті додатково у зв’язку з введенням карантину.

Заяви для вступу до 1-го класу за формою 1, що додається, надсилати на електронну адресу школи lysenko_school@ukr.net або на поштову адресу школи

(04112 м. Київ, вул.Парково-Сирецька,4)  протягом квітня-травня 2020 року.

в 2-9 класи

на вакантні місця  на конкурсній основі з таких спеціальностей

 фортепіано, скрипка, віолончель, контрабас, арфа, флейта,  кларнет, гобой фагот, валторна, труба, тромбон, ударні інструменти, гітара, бандура, теорія музики – 8-9 класи, хорове диригування

(хор хлопчиків 2-9 класи, камерний хор дівчат  5-9 класи).

Інформація щодо форми  та термінів  проведення прослуховування учнів з фаху та сольфеджіо в 2-9 класи  буде розміщена на сайті додатково у зв’язку з введенням карантину.

Заяви для вступу  до 2-9 класів за формою 2, що додається, надсилати на електронну адресу школи lysenko_school@ukr.net або на поштову адресу школи

(04112 м. Київ, вул. Парково-Сирецька,4)  до 13 червня  2020 року.

ДОДАТКОВИЙ НАБІР МОЖЕ БУТИ ПОДОВЖЕНО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЯК ВИНЯТОК, ПРИ НАЯВНОСТІ ВАКАНТНИХ МІСЦЬ.

Контактні телефони школи:

(044) 456 14 46 – приймальня школи

(044) 456 60 89 – заступник директора спеціального циклу

(044) 456 48 83 – заступник директора загальноосвітнього циклу

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2018-2019 навчального року

ІІ Міжнародний конкурс «Київ» (19-28 жовтня, 2018р.)

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Боговська Рузана (10 клас) – ІІ премія

Клас доцента Федорова Б.Г.

  • Мацієвська Марія (11 клас) – ІІІ премія

V Міжнародний конкурс «Резонанси» (25 жовтня, 2018 р., м.Париж)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 1 премія

13 Міжнародний конкурс Празької консерваторії «Mladi Rlavir» (1 грудня, 2018р., м. Прага)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – «Laureate of The Young Piano of the Prague Conservatoire 2018»

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень,2019р.)

Клас викладача –методиста Вакаріної Л.М.

  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Заходякін Андрій (3 клас) – 1 премія

Клас викладача-методиста Савченко М.О.

  • Пишнюк Катерина (3 клас) – 1 премія
  • Ямпольська Дар’я  (2 клас) – 3 премія

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 1 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (соліст з оркестром)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – 2 премія (соліст з оркестром)

Клас викладача Геворкян  О.В.

  • Сорока Олександра – 3 премія

XІ XМіжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці»

(м. Запоріжжя, березень – квітень 2019 р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – 2 премія

Клас викладача – методиста Абаєвої Т.В.

  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія (соліст з оркестром)
  • Жерепа Софія (4 клас) – 3 премія
  • Дорош Софія ( 4 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс The «21 Century Art Competition»

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія

ІV регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» (м. Ворзель, квітень 2019р.)

Клас професора Гріднєвої Н.В.

  • Діордієв Михайло (11 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Улезько К.С.

  • Гончаренко Мирослава ( 2 клас) – 1 премія

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва  (м. Київ, квітень 2019р.)

Клас викладача Марцинчик О.С.

  • Козенко Герман (1 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Дорош Софія (4 клас) – 2 премія
  • Дорош Софія (4 клас) – 1 премія (фортепіано з оркестром)
  • Дорош Софія (4 клас) – Гран-Прі (у групі номінацій «З оркестром»)

Клас викладача- методиста Загайкевич А.Л.

  • Усатенко Владислав (9 клас) – 1 премія (композиція)
  • Усатенко Владислав (9 клас) – Гран-Прі (у групі номінація «Композиція»)

Міжнародний конкурс «Peter Toperczer International Piano Competition» (м. Кошице, квітень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний конкурс ім. Шопена (Польща, березень 2019р.)

Клас професора Гриднєвої Н.В.

  • Почебут Єлизавета (7 клас)- 1 премія

Міжнародний музичний конкурс «Ямаха запрошує»

Клас викладача-методиста Бондаренко О.М.

  • Папієва Крістіна (11 клас) – 2 премія

 Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім.  Д.С.Бортнянського

Клас викладача Улезько К.А.

  • Гончаренко  Мирослава – 2 премія

5-й Міжнародний фестиваль класичної музики та конкурс молодих піаністів «Astana Piano Passion» (травень, 2019р.)

Клас професора Толпиго Н.К.

  • Небаба Анна (8 клас) – 3 премія

XV Міжнародний фестиваль «BOHEMIA ARABESQUE» (Чехія, травень 2019)

Клас викладача Бутько О.В.

  • Токар Дмитро (1 клас) – 3 премія

ІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів імені Серафими Могилевської (м. Одеса, травень 2019р.)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Лабік – Пронюк Антон (7 клас) – 3 премія

Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського  (м. Тростянець, квітень 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – Гран-Прі
  • Усатенко Владислав – 1 премія
  • Парфьонова Марія ( 8 клас)– 1 премія

XXIII Всеукраїнський фестиваль – конкурс української та польської музики ім. Ф. Шопена (м.Дніпро, 2019)

Клас викладача- методиста Абаєвої Т.В.

  • Богодиста  Анастасія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Савченко М.А.

  • Котова Аліна – 3 премія

Клас викладача Геворкян О.В.

  • Сорока Олександра – 1 премія

Клас викладача Скочок О.М.

  • Чигрин Владислав – 3 премія

Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA» (Нова Каховка, травень 2019р.)

Клас викладача Романової А.М.

  • Бут Євангеліна (10 кл.) – Гран- прі

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Червової О.А.

  • Ясногородська Стефанія (10 клас) – 1 премія (віолончель з оркестром)
  • Фещак Дарина (9 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс «Mladi virtuosi» (м.Загреб, лютий 2019)

Клас народної артистки України Півненко Б.І.

  • Почебут Маргарита (3 клас) – 1 премія

Міжнародний конкурс скрипалів «Pr.Dr.Josefa Micky 2019»( березень 2019р.)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Липкіна Анна (8 клас) – 3 премія

Міжнародний конкурс «Oskar Rieding» ( Словенія, травень 2019)

Клас викладача Мухіної Т.Г.

  • Плангеу Дженіфер (8 клас)– 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Кулікової В.М.

  • Яцишина Софія (9 клас)- 1 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас)– 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Єрмак І.Ю

  • Водовозов Ярослав (9 клас) – 2 премія

VIІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (м. Київ, березень-квітень, 2019р.)

Клас викладача Кіях М.С.

  • Шахова Анна (8 клас)- 3 премія

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська весна»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 1 премія
  • Сорока Інга (9 клас) – 2 премія

Відкритий конкурс Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки «Дніпровські сурми»

Клас викладача Таран Д.Г.

  • Сусленко Артем – 3 премія
  • Сорока Інга – 2 премія

ІX Міжнародний конкурс концертмейстерів «Амадей» (м. Харків, березень 2019р.)

Клас викладача Калішук О.Д., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Небаба Анна (8 клас) – Гран-при

Клас викладача – методиста Хрипун М.О., ілюстратор Беспалова – Примак І.В.

  • Бойко Надія (10 клас) – 2 премія

Клас викладача- методиста Лопатинського І.М., ілюстратор Рожковська В.О.

  • Діордієв Михайло (11 клас)– 3 премія
  • Ухатюк Катерина  (11 клас)– 3 премія

Всеукраїнський фестиваль – конкурс ансамблів та оркестрів струнно- смичкових інструментів «Зіграємо разом: Схід України» (м. Маріуполь, травень 2019р.)

Клас викладача Лопатинської Т.П.

  • Камерний ансамбль : Богодиста Анастасія, Алхадж Марія – 1 премія

XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, червень 2019р.)

Клас викладача Бондаренко О.М.

  • Камерний ансамбль: Стецюк Олександра, Ємцова Діана – 2 премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Міжнародний конкурс «Зимова фантазія»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

Всеукраїнський телевізійний пісенний  фестиваль «Соловейко України»

  • Стецюк Олександра (9 клас) – 1 премія

ІІ Національний фестиваль дитячих та молодіжних хорів 2019

Камерний дівочий хор – 3 премія (категорія «Дитяче-юнацький хор»)

Камерний дівочий хор – 2 премія

ІІІ Міжнародний конкурс духових інструментів (22-24.10.2018р., м. Варна, Болгарія)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 1 премія

BEST FLUTE AND PIANO PERFORMANCE (США, 2018)

Клас викладача Плотнікова Л.М.

  • Водовозов Ярослав – 2 премія

VI Міжнародний вокальний конкурс (16.11 – 18.11.2018, м. Каунас)

Клас викладача Бегми Н.О.

  • Караєва Анастасія – 2 Премія

Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни»

Номінація «Теорія музики»

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло (7 клас) – Гран-Прі

Клас викладача Рубан О.Л.

  • Дубровін Олександр – 1 премія
  • Дубровіна Любов – 2 премія

Клас викладача Пясковської Л.В.

  • Кирилюк Павло  – 1 премія
  • Литвиненко Ірина – 1 премія
  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Зігмонт Анна – 2 премія
  • Почебут Єлизавета – 3 премія
  • Шурубура Адель – 3 премія

Клас викладача Клокун О.В.

  • Макарова Валерія – 1 премія
  • Караєва Анастасія – 2 премія
  • Чепьолкіна Аліса – 3 премія
  • Образцов Вадим – 3 премія

Клас викладача Сидоренко Г.Ф.

  • Усманов Микита – 1 премія
  • Ігараші Кента – 2 премія

Номінація «Музична література»

Клас викладачаАндріяшевої М.К.

  • Почебут Єлизавета – 1 премія
  • Титаренко Ольга – 2 премія

Клас викладачаКухтіної Л.О.

  • Зігмонт Анна – 1 премія

Клас викладача Савицької О.О.

  • Терьохіна Анна – 2 премія
  • Статілко Юлія – 2 премія

Лауреати міжнародних виконавських конкурсів 2019-2020 навчального року

Гаєнко Владислава (7 кл.) –1 премія на 5 Міжнародному конкурсі молодих скрипалів (м. Краков, 6-9листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – Гран-прі, Усманов Микита (10 кл.) –1 премія, Квартет кларнетистів «Fantastico» -1 премія на 7 Міжнародному конкурсі Д. Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Макарова Валерія (11 кл.) – 1 премія на 10 Міжнародному фестивалі «Сонячні кларнети»

Врублевський Олександр (5 кл.) –1 премія на 16 Всеукраїнській відкритій музичній олімпіаді «Голос країни»

Заходякін Андрій (4 кл.) –2  премія та спец. приз –участь у майстер-класах та конкурсі у Польщі, Дмитро Волошин (6 кл.) –2 премія, Крюкова Марія (8 кл.) – 2 премія, Фесик Назарій (9 кл.) – 2 премія, Шевченко Андрій (11кл.) – 3 премія, Пишнюк Катерина (3 кл.) –2 премія та спец. приз за краще виконання п’єси К. Дебюссі, Іваніна Анна (3 кл.) –диплом, Гончаренко Мирослава (3 кл.) –диплом учасника конкурсу, Без’язична Світлана (10 кл.) –2 премія та спец. приз –виступ у Львові з камерним оркестром у квітні 2020 р. на 1 Міжнародному конкурсі молодих піаністів C.Bechstein (м. Львів, 20-25 листопада, 2019р.)

Дорош Софія (5 кл.) –1 премія, Піменова Аліса (кл.) –2 премія, Козенко Герман (кл.) –1 премія на 7 Міжнародний конкурс Д.Бортнянського (21-24 листопада 2019р.)

Крюкова Марія (8 кл.) –2 премія, Фесік Назарій (9 кл.) –1 премія, Шевченко Андрій (11 кл.) –2 премія на Міжнародному фестивалі «21 Century Art», «Fortepiano».

Серебрякова Еліна (8 кл.) – 2 премія, Жолобова Софія (10 кл.) –3 премія на Міжнародному музичному конкурсі юних піаністів «Virtuosi Per Musica Di Pianoforte»  (м. Усті-над-Лабе  (Чеська Республіка), 20-22 листопада 2019 року)

 Єгоричев Олексій –2 премія, номінація «Соло» на 7 Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «Перлини мистецтва».

Стецюк Олександра –1 премія на 20 Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» (м. Київ, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв імені В. Шинкарука (м. Житомир, 2019р.)

Стецюк Олександра –1 премія на Міжнародному фестивалі мистецтв «Ранкова зірка» (Болгарія, 27.11-01.12.2019р.)

Квартет у складі Геращенкової Тетяни, Потіпаки Софії, Фещак Дарини, Небаби Анни –3 премія на Міжнародному конкурсі Ю. Заребського (Польща, 5-9 грудня 2019р.)

Стецюк Олександра – 1 премія, Захарук Анна –2 премія, Ємцова Діана –3 премія на І Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів імені Дмитра  Загрецького   (м. Одеса, листопад 2019р.)

XI Міжнародний конкурс піаністів «Юний віртуоз» (м. Санок, Польща, 04.02.2020):

Герман Козенко () – 1 премія (клас викладача Марцинчик Олександри Сергіївни).

Заходякін Андрій (4 кл.) –Гран-прі (клас викладача-методиста Вакаріної Лариси Михайлівни).

Станіслава Овдійчук – 1 премія на конкурсі «Карл Ченрі: більше, ніж етюди» (м.Харків, 2020 р.)- клас доцента С.І. Рябова.

У зв’язку з карантином Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка працює в режимі дистанційного навчання

У зв’язку з карантином Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка працює в дистанційному режимі.

Освітній процес відбувається  із використанням технологій дистанційного навчання (створення мобільних viber-груп класів, листування електронною поштою, використання мобільних освітніх платформ МійКлас, Gios, Classroom та інших сайтів та соціальних мереж).

На офіційному сайті школи розміщено завдання та посилання на навчальні матеріали для всіх класів на поточний період (30.03.- 24.04. 2020 року) карантину.  

Слідкуйте за оновленнями на сайті щотижня.

За додатковою інформацією щодо процесу навчання звертайтеся до адміністраторів viber-груп кожного класу та викладачів індивідуальних предметів особисто.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Дистанційна форма роботи з учнями під час карантину на період 

з  30.03. по 24.04. 2020 року

Детальніше див. http://lysenko-school.kiev.ua/уставні-документи/