«КОЗА-ДЕРЕЗА» МИКОЛИ ЛИСЕНКА НА СЦЕНІ КОНЦЕРТНОЇ ЗАЛИ КДМЛ ім. М.В. ЛИСЕНКА

17 травня в Концертній залі КДМЛ імені М.В. Лисенка з успіхом відбулася вистава в постановці учнів диригентсько-хорового відділу  –  комічна дитяча опера М.В.Лисенка “Коза-Дереза”. З великою зацікавленістю виставу  дивилися  не тільки учні, та й  викладачі ліцею – усі були  в захопленні та отримали надзвичайно приємні враження від перегляду.

Над виставою працювали: художня керівниця та постановниця,  викладач-методист  – Ірина Леонідівна Тихонова, музична керівниця – Марія Валеріївна Коваль, викладач вокалу Алла Валеріївна Родіна, концертмейстерка – Ксенія Сергіївна Баришевська, художниця-декораторка – Наталія Михайлівна Теплухіна.

Наприкінці вистави директор КДМЛ імені М.В.Лисенка Сергій Михайлович Волков привітав увесь творчий колектив з успіхом  та  урочисто вручив  юним артистам Грамоти та пам’ятні медалі : “За активну участь у постановці, яскраве виконання вокальних партії та акторську майстерність” .