Звітний концерт відділу загального та спеціалізованого фортепіано

23 березня 2023 року відбувся звітний концерт відділу загального та спеціального фортепіано. Концерти цього відділу завжди дуже яскраві та не схожі на концерти інших відділів, адже тут свою фортепіанну майстерність демонструють учні, які оволодівають грою на своєму основному фаховому інструменті, а фортепіано є їх додатковим інструментом. Не зважаючи на це, досить часто учні ліцею для яких гра на фортепіано не є фаховим предметом, показують високі результати на фортепіанних конкурсах, що доводить високий рівень їх підготовки. Доказом цього є виконання творів таких віртуозів романтичної доби як Ференц Ліст та Віктор Косенко. Над досягненнями учнів активно працюють викладачі відділу:О.Білаш, К.Баришевська, О.Бутько, С.Волков, О.Ігнатьєва, О.Кучинська, Л.Лазаренко, Ю.Заходякін, С.Матвієнко, О.Скочок, А.Тараненко, О.Шерстюк, К.Фізер. Саме ці викладачі, під вправним керівництвом завідувачки відділом Олени Бондаренко, підготували учнів до чудового концерту з надзвичайно насиченою та різноманітною програмою. Вона складалась з творів українських та зарубіжних композиторів, таких як: В. Косенко, Ю. Щуровський, Л. Ревуцький, М. Степаненко, Я. Степовий, М.Колесса, М. Скорик Л. ван Бетховен, Ф. Ліст, Й.С. Бах, Е. Гріг, Ф. Мендельсон, К. Дебюсси та ін.

Бажаємо нашим талановитим учням, які талановиті у всьому, не зупинятись на досягнутому, а знову тішити слухачів своїми виступами та цікавими програмами!