КОНЦЕРТ УЧНІВ СКРИПКОВОГО ВІДДІЛУ

10 березня 2023 року у нашому Ліцеї відбувся концерт учнів скрипкового відділу. П’ятнадцять виконавців, які є лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, представили публіці шедеври української та зарубіжної музики. Це були твори Мирослава Скорика, Левка Ревуцького, Людмили Шукайло, Івана Левицького, Ніколо Паганіні, Антоніо Вівальді, Фріца Крейслера, Йоганна Себастьяна Баха, Антоніна Дворжака, Бели Бартока, Пабло Сарасате та інших.

Наймолодшими учасниками концерту стали другокласники – Михайло Кирилюк та Яків Марченко, потім ініціативу перехопили сестрички Іванка та Богдана Філатови. Найчисельнішою, серед виконавців, була когорта учнів середніх класів: Марія Скрябіна, Поліна Донець, Єлизавета Гордій, Аким Кравченко, Софія Ковальська, Павло Ульянченко, Катерина Новицька, Влада Цимбаленко, Вікторія Гурт. А завершила своїм виступом цей чудовий концерт, десятикласниця – Софія Головчук.

Не зважаючи на всі труднощі, перед якими зараз постає кожен українець, викладачі скрипкового відділу продемонстрували плідну роботу у підготовці учнів до концерту відділу, серед них: Тетяна Сніжна, Наталія Аненкова, Ольга Корінець, Ганна Панова, Людмила Овчаренко та Оксана Кот. На сцені наших юних виконавців підтримували концертмейстери – М.Хрипун, В. Маландіна, Д.Кривушина, В.Потапенко, М.Лісова.

Вітаємо викладачів скрипкового відділу, на чолі з завідувачкою відділу Тетяною Сніжною, з успішними виступами учнів та бажаємо подальших творчих здобутків!