Учні КДМЛ ім. М.В. Лисенка на I Всеукраїнському конкурсі юних скрипалів ім. Ярослави Рівняк

15-16 травня 2021 року у Тернополі відбувся І Всеукраїнський конкурс юних скрипалів імені Ярослави Рівняк серед учнів мистецьких шкіл та державних музичних ліцеїв. Вихованці КДМЛ ім. М.В. Лисенка як завжди продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та здобули цілу низку нагород:

Середня група

• Корній Шелдунов – Гран- прі

викладач: Півненко Богдана Іванівна, концертмейстер: Яремчук Оксана Олександрівна.

• Василькова СандраII премія

викладач: Півненко Богдана Іванівна, Грабовська Мар’яна Ярославівна, концертмейстер: Яремчук Оксана Олександрівна.

• Суховієнко Микита – Дипломант

• Пухальська Христина – Дипломант

Старша група

• Так Матвій Він-КімIII премія

викладач: Грабовська Мар’яна Ярославівна, концертмейстер: Яремчук Оксана Олександрівна.

Також Корній Шелдунов за результатами конкурсу отримав “Сертифікат на гру з оркестром” – академічним симфонічним оркестром Тернопільської обласної філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України – Мирослава Кріля.

Пишаємося нашими переможцями, вітаємо учнів, викладачів та концертмейстерів і бажаємо подальших перемог у мистецьких конкурсах найвищого ґатунку!