Богдана Півненко та її учні

Вже не перший рік поспіль, саме 27 січня, відбувається концерт присвячений Дню народження Вольфганга Амадея Моцарта за ініціативи Богдани Півненко, яка відзначає уродини в один день з геніальним австрійським композитором. Богдана Іванівна своєю виконавською майстерністю та педагогічною практикою підтримує багаторічні традиціії Київської десятирічки (нині Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. М.В. Лисенка), які вона увібрала під час навчання у школі М.В. Лисенка, а зараз передає їх своїм учням. Поєднуючи педагогічну діяльність у КССМШІ ім. М.В. Лисенка та Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського (завідувачка кафедри Скрипки), пані Богдана має змогу виплекати маленького скрипаля з перших кроків в опануванні цього віртуозного інструмента і відпустити у доросле життя дипломованого майстерного виконавця.

Цього року у концертній програмі прозвучали скрипічні твори Йогана Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді та звісно Вольфганга Амадея Моцарта. Родзинкою цьогорічного концерту стало виконання Концерту сі-мінор для чотирьох скрипок А. Вівальді, який прозвучав двічі. Спочатку у виконанні дорослих скрипалів, а потім його зіграли учні КССМШ ім. М.В. Лисенка. Виступ ученя 4-А класу школи ім. М.В. Лисенка Микити Суховієнка став своєрідним привітанням для Богдани Іванівни, а присутні на концерті директор школи – Сергій Михайлович Волков та його заступник з навчальної роботи – Ольга Олександрівна Савицька привітали іменинницю та побажали натхнення і подальших творчих звершень!