Світла пам`ять …

11 січня 2021 року на 100-му році життя відійшла у вічність Рада Остапівна Лисенко – постать, яка визначає та буде визначати історію українського музичного мистецтва. Одна з перших випускниць славетної музичної «десятирічки»  – нині КССМШ-інтернат ім. М. В. Лисенка,  Рада Остапівна продовжила найкращі традиції української фортепіанної школи. Онука корифея української культури – Миколи Лисенка, успадкувала його талант в галузі фортепіанного виконавства, виховала цілу плеяду провідних українських піаністів.

Багато поколінь викладачів та учнів  КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка XX-XXI століть запам’ятають творчі зустрічі, поради, натхненні бесіди з Радою Остапівною Лисенко як великою спадкоємницею творчих засад її видатної родини України.