Український РЕНЕСАНС

Цього року у Київській середній спеціалізованій музичній школі ім. М.В. Лисенка було започатковано Перший відкритий дистанційний виконавський огляд-конкурс «Український Ренесанс», який тривав протягом вересня-грудня 2020 року. Цей захід був організований з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, популяризації творів українських ком­позиторів, заохочення музично обдарованих дітей та їх профорієнтаційного спрямування. Учасники віком від п’яти до сімнадцяти років були розділені на чотири вікові категорії, у кожній з яких було три  номінації: солісти, ансамблі та авторська музика. В цих номінаціях проявили себе піаністи, бандуристи, а також виконавці на струнно-смичкових, духових та ударних інструментах. Загалом до організаційного комітету конкурсу надійшло майже півтисячі заявок, з яких 390 відповідало вимогам та були допущені до прослуховувань. Географія учасників обійняла практично всю територію України (на конкурсі були представлені 122 населені пункти нашої держави з 22- х областей) та вийшла за її межі. Учасники з Молдови та Китаю гідно представили свої країни та заклали перспективи міжнародного значення цього проєкту. Висо­кокваліфіковане журі зі складу провідних фахівців школи здійснило грандіозну роботу прослухавши та оцінивши таку кількість учасників у досить стислі терміни. Результати підрахунку голосів засвідчили високий рівень підготовки юних музикантів, що підтверджується значною кількістю лавреатів різних ступенів та учасників, які отримали Гран прі конкурсу. Вітаємо переможців та бажаємо не зупинятись на досягнутому та йти вперед до нових перемог!

Привітання учасникам огляду-конкурсу директора школи заслуженого діяча мистецтв України, професора С.М.Волкова – голови журі