3-го та 4-го жовтня 2020 року

в Україні вперше була здійснена пос­тановка опери В.А. Моцарта «Чарівна Флейта» мовою оригіналу в Оперній студії НМАУ ім. П.І. Чайковського, режисер-поста­нов­ник Андрій Маслаков. До участі у цій непересічній події були запрошені учні КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка, а саме два склади тріо хлопчиків:  Микита Журавель, Арсеній Сарнацький, Іван Бойко, Олексій Єгоричев, Іосиф Козловський та Яромир Романенко, всі вони є учасниками хору хлопчиків та юнаків школи. Наші учні мали честь співати на одній сцені з найкращими солістами України, а також видатним австрійським тенором Томасом Паулем у супроводі Національного камерного ансамблю «Київські солісти» під керуванням диригента Сергія Голубничого.

Хлопчиків до участі у постановці підготували викладачі диригентсько-хорового відділу КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка: художній керівник та диригент Хору хлопчиків та юнаків Марія Коваль, викладач академічного вокалу Алла Родіна та концертмейстер Світлана Матвієнко.