Вчитель-учням

24 лютого ц.р. у Київському Будинку вчених Національної академії наук України відбулася презентація книги одного з найвидатніших викладачів фортепіано Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім.М.В.Лисенка, заслуженого діяча мистецтв України Ніни Митрофанівни Найдіч.

Майже 60 років вона присвятила вихованню піаністів, прищеплюючи маленьким обдарованим дітям любов до високого мистецтва. Серед її учнів  – лауреати міжнародних конкурсів, концертуючі піаністи. Це Михайло Пастухов, Дмитро Чоні,  Анна Улаєва, Денис Яворський, Віталій Купрій та багато інших музикантів. Її учні презентують українську вишукану музичну культуру на всіх континентах і в різних країнах.

Презентація книги «Оповідання і Рассказы» супроводжувалася літературним читанням у виконанні заслуженого артиста України Бориса Лободи та Оксани Фещак під рояльний акомпанемент  учнів Ніни Митрофанівни.

Проявивши свій талант як майстер коротких оповідань, Ніна Митрофанівна зворушила серця слухачів, викликавши бурхливі овації та щирі привітання шанувальників.

Директор КССМШ ім. М.В.Лисенка заслужений діяч мистецтв України Сергій Волков вітає Ніну Митрофанівну.