День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови  8 листопада учні середніх та старших класів КССМШ ім. М.В. Лисенка разом з вчителями традиційно долучилися до акції написання радіодиктанту.  Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го і відтоді щороку радіослухачі мають можливість взяти участь у перевірці своїх знань рідної мови.

Акція об’єднала учнів і вчителів школи небайдужих навколо українського слова. Об 11 годині на Українському радіо у прямому ефірі прозвучав текст радіодиктанту, який читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Чекаємо результатів.