Загальноосвітній цикл навчання

Вчителі загальноосвітнього циклу

Вчителі початкової школи

Банлуєва Юлія Олексіївна – вчитель української мови, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Бєлов Дмитро Георгійович – вчитель групи подовженого дня, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Бойко Аліна Володимирівна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Бурова Тетяна Михайлівна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Драч Марина Вікторівна – вчитель історії, початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Єрьоменко Людмила Віталіївна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Звєрєва Неля Василівна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Олейнічук Марія Анатоліївна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Удот Галина Геннадіївна – вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Чумаченко Наталія Іванівна – вчитель групи подовженого дня, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Вчителі середньої та старшої школи

Артеменко Вікторія Валеріївна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії».

Братушка Лариса Миколаївна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Величко Оксана Григорівна – вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

Гриценко Світлана Михайлівна – вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист».

Ємельянова Лідія Петрівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист», заслужений учитель України.

Зданюк Сергій Іванович – вчитель української мови та літератури, захисту Вітчизни,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист».

Йосипенко Оксана Миколаївна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист».

Кареліна Яна Юріївна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Лагур Наталія Григорівна – вчитель хімії, біології, основ здоров’я, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Маляр Юлія Володимирівна – вчитель географії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Мироненко Лілія Олександрівна – вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Обозна Оксана Дмитрівна – вчитель німецької мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Пасічна Юлія Леонідівна – вчитель фізики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії».

Савченко Сергій Васильович – вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

Трушина Олеся Миколаївна – вчитель математики та інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Тюменева Алла Михайлівна – вчитель біології, природознавства, основ здоров’я, захисту Вітчизни, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

Харків Людмила Миколаївна – вчитель історії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Шаповалова Алла Іванівна – вчитель математики та інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Шатілова-Хаміда Наталія Анатолівна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Швець Юлія Василівна – вчитель української мови, історії, правознавства, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

Шкарнікова Людмила Іванівна – вчитель німецької мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».