Десята Асамблея української хорової музики «ЗАСВІТ ВСТАЛИ КОЗАЧЕНЬКИ»

Цьогоріч Асамблея української хорової музики була присвячена воїнам Збройних сил України та героїчній темі в українських народних піснях.  На мальовничому подвір’ї Музею видатних діячів української культури відбувся   великий хоровий концерт  кращих аматорських, професійних та дитячих хорових колективів. Серед учасників хорові колективи Київського державного музичного ліцею імені М.В. Лисенка.

Хор хлопчиків молодших класів під керівництвом Ірини Тихонової, концертмейстерка Тетяна Петрик,  виконав твори українських сучасних композиторів  – декілька номерів  з кантати   Л.Дичко «Сонячне коло», твори І.Кириліної, українську народну пісню «Їхав козак за Дунай» в обробці Л.Бетховена  – соло  заспівала учениця 7-го класу  Єва Ющенко (клас викладачки Тихонової І.Л.), партію флейти виконала учениця 8-го класу Дарина Трупкіна,  також у виконанні хору прозвучали українські народні пісні.

Хор хлопчиків та юнаків під керівництвом Марії Коваль, концертмейстерка Світлана Матвієнко, виконав твори українських композиторів класиків – М.Лисенка, М.Леонтовича, О.Кошиця, а також сучасних композиторів – Є.Станковича та В.Зубицького. Дебютували молоді диригенти: учень 11-го класу Андрій Дорошенко (клас викладачки  Привалової О.Г. та учень 10-го класу  Микита Журавель (клас викладачки Веріч Т.М.).

Хорові колективи та їх керівники отримали «Подяку» від організаторів «Х Асамблеї української хорової музики» .