Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «SOUL OF MUSIC”

Хор хлопчиків та юнаків, художня керівниця – Марія Коваль, концертмейстерка – Світлана Матвієнко, став володарем ГРАН-ПРІ на VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «SOUL OF MUSIC» 12-15 травня 2023

Родинний ансамбль викладачів та учнів (учні- Рая Родіна, Ольга та Іван Коваль, Богодар Струць, викладачі – Алла Валеріївна Родіна, Марія Валеріївна Коваль, концертмейстер – Арсентій Заходякін) в номінації «оригінальний жанр» став лауреатом ПЕРШОЇ ПРЕМЇЇ.

Учні класу викладача Марії Валеріївни Коваль – Москаленко Гордій (5-й кл.), Даньшина Ангеліна (3-й кл.), Куліченко Михайло (3-й кл.) – Лауреати ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ, концертмейстерка – Ксенія Баришевська.

Учні класу викладача Алли Валеріївни Родіної – Коваль Ольга (6-й кл.), Коваль Іван (5-й кл.) – Лауреати ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ, концертмейстер – Арсентій Заходякін.