КОНЦЕРТ УЧНІВ КДМЛ ІМ М.В. ЛИСЕНКА «ПОЕТИЧНІ МЕЛОДІЇ ВЕСНИ»

10 травня 2023 року в Бібліотеці імені Івана Котляревського відбувся концерт приурочений до святкування Дня Європи. Учні нашого ліцею, класу старшого викладача відділу загального та спеціального фортепіано Людмили Лазаренко, виконали твори українських та зарубіжних композиторів: Миколи Лисенка, Ісаака Берковича, Андрія Лазаренка, Василя Барвінського, Миколи Колесси, І.С. баха, Ф. Шуберта, Ф Шопена, К. Дебюссі та інших.

З творчістю яких європейських композиторів ви знайомі?

А ось сьогодні до Дня Європи у нас відбувся концерт фортепіанної музики “Мистецтво звуків чарівних”, який підготували учні відділу загального та спеціалізованого фортепіано Київський державний музичний ліцей імені М.В. Лисенка, класу старшого викладача Людмили Лазаренко. На високому професійному рівні звучали твори європейських композиторів, зокрема Йогана Себастьяна Баха, Фридерика Шопена, Людвіга ван Бетховена, Йозефа Гайдна, Франца Шуберта та інших.

Шанувальники, затамувавши подих, насолоджувалися прекрасною живою музикою у виконанні учнів 5-10 класів Олександри Зінченко, Максима Нещадима, Святослава Клопинського, Георгія Желевського, Софії Ковальської, Євгена Сіберта, Катерини Новицької, Єгора Білокіня, Людмили Клопинської.

Також ми змогли послухати виступи учнів Владислави Гаєнко, Ярини Небесної та Таї Снєговської у відеозаписі, адже вони навчаються дистанційно.

Аудиторія захоплено слухала музичні виступи та щедро обдаровувала артистів оплесками. Впевнені, що кожен гість заходу відчув неймовірні емоції, насолоду та захват від почутої музики. Хочеться сказати «браво» всім юним талантам та їх викладачеві Людмилі Андріївні.

Людмила Лазаренко та учні КДМЛ ім. М.В. Лисенка