КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ В МЕМОРІАЛЬНОМУ МУЗЕЇ-КВАРТИРІ В.КОСЕНКА

3 травня 2023 року в меморіальному музеї-квартирі В. Косенка відбувся концерт української фортепіанної музики. Учні нашого ліцею, класу викладача-методиста, завідувачки відділом загального та спеціального фортепіано Олени Михайлівни Бондаренко, виконали твори українських композиторів Михайла Колачевського, Михайла Жербіна та Ісаака Берковича. Також прозвучали твори Віктора Косенка – “Мелодія” і “Скерцино” з циклу”Чотири дитячі п’єси”, “Вальс”, Пастораль”, “Дощик” зі збірки “24 дитячі п’єси для фортепіано”, “Мазурка” тв.3 №1.
Також учні класу вокалу викладача-методиста, завідувачки відділом хорового диригування Ірини Леонідівни Тихонової виконали твір Якова Степового та обробку української народної пісні Л. ван Бетховена в супроводі флейти та фортепіано.

Сподіваємось на подальшу творчу співпрацю та майбутні концерти ліцеїстів у меморіальному музеї-квартирі Віктора Косенка.

Учні КДМЛ ім. М.В. Лисенка, Олена Михайлівна Бондаренко, Ірина Леонідівна Тихонова