ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ УЧНІВ

Вітаємо учениць КДМЛ ім.М.В. Лисенка Трупкіну Дарину та Торбу Ярину ( клас викладача-методиста Бондаренко О.М.) з перемогою у IV  Міжнародному  двотуровому конкурсі фортепіанного та концертмейстерського мистецтва, який проходив під егідою  Національної всеукраїнської музичної спілки  та ГО Української хорової асоціації в місті Одесса у квітні 2023 року. Дівчата здобули звання лауреатів II ступеня за виконання обробки української народної пісні “Їхав козак за Дунай”  Л. ван Бетховена  в ансамблі з солісткою,  ученицею КДМЛ ім. М.В. Лисенка Євою Ющенко ( клас вокалу викладача-методиста Тихонової І.Л.).

Бажаємо успіхів юним музикантам та їхнім викладачам!

Ірина Леонідівна Тихонова , Ярина Торба, Єва Ющенко, Дарина Трупкіна, Олена Михайлівна Бондаренко