КОНЦЕРТ УЧНІВ СТРУННОГО ВІДДІЛУ КДМЛ ІМ. М.В. ЛИСЕНКА «ВЕСНЯНИЙ МУЗИЧНИЙ РАНОК»

13 березня 2023 року у КДМЛ ім. М.В. Лисенка відбувся концерт «Весняний музичний ранок», який підготували учні та викладачі струнного відділу ліцею. Усі присутні могли насолодитись звуками віолончелі, арфи, альта та контрабаса. У концертній програмі прозвучали твори як українських композиторів, так і зарубіжних, серед них: М. Лисенка, В. Кирейка, О. Білаша, Й.С. Баха, К. Сен-Санса, Л. Бетховена, Дж. Гершвіна та інших.

До виступів учнів підготували викладачі відділу: Катерина Полянська, Любов Баранова, Галина Грищенко, Руслан Пясковський, Ярослав Венгер, Артем Замков, Олена Червова та Наталія Євона. А на сцені підтримували концертмейстери М. Архимович, О. Кучинська, Ю. Заходякін, В. Потапенко. Провела концерт Вікторія Кулікова.

Вітаємо учнів та викладачів відділу з вдалими виступами та бажаємо сил і наснаги у подальшій творчій співпраці!