Наші діти – майбутнє України

«Талановита людина –
талановита у всьому»
(Ліон Фейхтвангер)

Цим епіграфом німецького письменника в повній мірі можна було б охарактеризувати багатьох учнів КДМЛ ім. М.В. Лисенка, але сьогодні мова піде про ученицю 10 класу – Олександру Прилипко. Зазвичай ми публікуємо статті про перемоги наших учнів на міжнародних музичних конкурсах та сьогодні, всупереч традиції, познайомимо вас з художніми роботами Олександри. Вони продемонстровані у даній публікації. Не зважаючи на те, що Саша навчається в класі ударних інструментів (клас викладача Анастасії Сабадаш) та є учасницею багатьох музичних фестивалів, конкурсів та концертів, як в Україні так і за кордоном, паралельно з музичною освітою, вона з п’яти років також опановує художню майстерність. Зі слів учениці, їй найбільше до вподоби малювати пейзажі та архітектуру аквареллю. Та як можна побачити з представлених робіт, Олександра є не менш вправною у жанрі портрету. Ми не знаємо напевно, який шлях обере для себе ця талановита учениця у майбутньому, але точно зрозуміло, що вона буде прославляти та популяризувати українське мистецтво, культуру та традиції, тим самим, прокладаючи шлях до процвітання незалежної України!