Вітаємо з Днем знань!

Сьогодні 1 вересня – День знань. Це найнезвичніше 1 вересня за 31 рік існування незалежної України. Для музичного ліцею ім. М.В. Лисенка це буде непростий навчальний рік, адже наші маленькі, і не дуже маленькі музиканти, потребують живого спілкування зі своїми наставниками. І реалізація цієї потреби є нашим головним пріоритетом. У цей особливий день,  хочемо привітати весь педагогічний колектив, учнів та їх батьків з початком нового навчального року! Віримо, що високий національний дух єдності, патріотизм та відданість Україні приведуть нас до спільної перемоги, а для наших дітей відкриють нові можливості для реалізації їх талантів та здібностей на мистецькій ниві вільної, безпечної України.

У якості музичного привітання пропонуємо послухати «Молитву за Україну» у виконанні Хору хлопчиків та юнаків КДМЛ ім. М.В. Лисенка, художня керівниця та диригентка – Марія Коваль. Цей віртуальний проект був створений під час війни і ще раз доводить високу професійну майстерність викладацького складу Ліцею та його здатність проводити високоефективні уроки навіть у надзвичайно складних умовах.

Слава Україні!