Вступ 2022-2023

В 1 КЛАС

НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ

з таких спеціальностей

фортепіано, скрипка, віолончель, контрабас, арфа, блок-флейта, ксилофон, бандура, хоровий спів на диригентсько-хоровому відділі

У зв’язку з дією на території України воєнного стану конкурсний набір у 1 клас КДМЛ ім. М.В. Лисенка на 2022-2023 навчальний рік буде проводитися за спрощеною процедурою з використанням засобів дистанційних технологій.

Заяви для вступу до 1-го класу за формою 2, що додається, надсилати на електронну адресу ліцею lysenko_school@ukr.net або

на поштову адресу ліцею (вул. Парково-Сирецька, м. Київ,04112)

протягом травня-червня, але не пізніше 17 червня 2022 року.

Додатковий набір до 1 класу – з 25 серпня по 09 вересня 2022 року.

До надісланих заяв необхідно надати:

1. Відеозапис сольного виконання будь-якої пісні (обов’язково) тривалістю до 3 хв.
  2. Відеозапис сольного виконання на музичному інструменті будь-якої музичної п’єси (за можливості).

Відеозаписи надсилати на електронну адресу ліцею lysenko_school@ukr.net до 17 червня (п’ятниця) включно. За результатами конкурсу буде прийняте рішення про зарахування учнів до 1 класу, списки зарахованих учнів оприлюднюються на офіційному сайті ліцею http://lysenko-school.kiev.ua/ до 24 червня (включно) 2022 року.

У 2-9 КЛАСИ

на вакантні місця на конкурсній основі з таких спеціальностей

фортепіано, скрипка, альт, віолончель, контрабас, арфа, флейта, кларнет, гобой, фагот, валторна, труба, тромбон, ударні інструменти, бандура, теорія музики – 8-9 класи, хорове диригування ( хор хлопчиків 2-9 класи, камерний хор дівчат 2-9 класи)

У зв’язку з дією на території України воєнного стану конкурсний набір 2-9 класи КДМЛ ім. М.В. Лисенка на 2022-2023 навчальний рік буде проводитися за спрощеною процедурою з використанням засобів дистанційних технологій.

Інформація щодо форми та термінів проведення прослуховування учнів з фаху та сольфеджіо в 2-9 класи буде розміщена додатково на сайті ліцею http://lysenko-school.kiev.ua/

Заяви для вступу до 2-9 класів за формою 3, що додаються надсилати на електронну адресу ліцею lysenko_school@ukr.net або

на поштову адресу ліцею (вул. Парково-Сирецька, м. Київ,04112) до 09 вересня 2022 року.

До надісланих заяв необхідно надати:

1. Відеозаписи:
    • на виконавських відділах – програма з фаху, за якою вступник закінчив 2021-2022 навчальний рік відповідного класу навчання закладу мистецької освіти;
    • на відділі хорового диригування – виконання вокального твору (або творів) малої форми (соло або з акомпанементом) та виконання програми з фортепіано, з якою вступник закінчив 2021-2022 навчальний рік відповідного класу навчання закладу мистецької освіти;
    • на відділ теорії музики – виконання програми з фортепіано та надання документів про освіту   за 7-8 класи  (табель ЗОШ і Свідоцтво про закінчення мистецького закладу в 2021-2022 навчальному році), які підтверджують достатній та високий рівень навчання з предметів гуманітарного циклу, сольфеджіо та музичної літератури;

Додатковий набір, як виняток,  може бути продовжено й відбуватися протягом навчального року за наявності вакантних місць.

Контактні телефони ліцею:

(068) 1288636 – заступник директора спеціального циклу Савицька Ольга Олександрівна

(095) 2477901 – заступник директора загальноосвітнього циклу Бондаренко Олена Сергіївна

Форма 2 заява 1-й клас у форматі PDF

Форма 3 заява 2-9 клас у форматі PDF